Babalar Günü kutlu olsun! Babanızla dopdolu bir hafta sonu geçirirken programınıza bir de film izlemek isterseniz, westernden aile dramlarına, aksiyondan animasyona farklı türlerdeki önerilerimize göz atabilirsiniz.

Babanızla vakit geçirmek için sayısız bahaneden sadece bir tanesi olan Babalar Günü’nde, onunla birlikte film izlemek isterseniz, işte önerilerimiz:

Ve bir not… İstiklal Caddesi ve Beyoğlu’nun ayakta kalan son bağımsız sinemalarından biri olan Beyoğlu Sineması, zor günler yaşıyor. Ay sonunda kapanma kararı almasına rağmen, gerçek sinefillerin sosyal medyada örgütlenmesi ve çabaları sonucu içimiz biraz umut doldu. Beyoğlu ve Pera Sinemaları’ndan oluşan Beyoğlu Sineması’na destek olmak isterseniz, listemizdeki filmlerden Genç Karl Marx‘ı her gün 21.00 seansında Pera Sineması’nda izleyebilirsiniz. Her iki salonu da Başka Sinema salonu olan sinemanın programında bu hafta ayrıca 1987 yapımı başyapıt Anayurt OteliEmir Kusturica filmi On the Milky Road (Aşk ve Savaş)tüm dünyada ilgiyle izlenen İstanbul kedileri belgeseli Kedi ve İzlanda’dan sımsıcak bir büyüme hikâyesi olan Heartstone (Gençlik Başımda Duman) var.

Hazırlayan: Emre Eminoğlu

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x
Newsletter'a üye olmadınız mı?