Kasım ayı bol etkinlikle başlıyor… Ayın ilk hafta sonunu konserden konsere geçirmek işten bile değil. Bu kadar çok seçeneğin içinden neler seçtik sorusunun yanıtları aşağıda…

1 Kasım Cuma

hafta sonu - moriartyFestival XXF – Very Very French: Moriarty @ Babylon

İstanbul Fransız Kültür Merkezi tarafından organize edilen Festival XXF, bu hafta sonu Moriarty konseriyle başlıyor. Amerikalı, İsviçreli, Vietnamlı ve Fransız sanatçılardan kurulu Moriarty, Cuma gecesi Babylon’da sahne alacak. ‘Cottonflower’, ‘Jimmy’, ‘I Will Do’, ‘Private Lily’ gibi şarkılarını canlı canlı dinlemek isteyenler için kaçırılmaması gerekiyor. Şahsen benim de merakla beklediğim konserlerden biri Moriarty.

hafta sonu - can bonomo

Can Bonomo @ Jolly Joker İstanbul

Konserlerini ayrı bir zevkle takip ettiğim Can Bonomo, bu gece Jolly Joker İstanbul sahnesinde. Rock’n Coke 2013’teki performansıyla sahne aldığı günün en iyi konserlerinden birine sahip olan Bonomo, grup arkadaşlarıyla birlikte hafta sonuna enerjik ve bol şarkılı bir başlangıç yapmak için sahnede olacak.

hafta sonu - malt

Malt @ KadıköySahne

Şimdiden gidenlerden isteğim olacak, ‘Arıza’yı benim için dinleyin! ‘Aşkın Gözü’ deyip ‘Gol’e geçen, ‘Olmaz’ diyerek olduran ve hemen ardından ‘Doldur’ diyerek coşturan Malt, her zamanki enerjik ve samimi tavırlarıyla KadıköySahne’de olacak. Kadıköy’e yolu düşenler kaçırmasın.

2 Kasım Cumartesi

hafta sonu - anathema

Anathema Acoustic @ garajistanbul

Her projeleriyle İstanbul’a uğramayı alışkanlık haline getiren ve Türk müzikseverler tarafından da her defasında büyük bir beğeniyle karşılanan Anathema, akustik konseriyle Cumartesi gecesi garajistanbul’da olacak. Anathema severler bir kez daha en sevdikleri şarkıları canlı canlı dinleme şansına ulaşacak.

hafta sonu - bora uzer band

Bora Uzer Band @ Bronx Pi Sahne

Cumartesi gecesi saniye durmamacasına dans etmek istiyorsanız Bronx Pi Sahne’de Bora Uzer ve grup arkadaşları sizi bekliyor olacak. R&B, caz, soul ve funk seçkileriyle dolu repertuarıyla Bora Uzer Band, Cumartesi gecesi ateşini yakacak.

hafta sonu - mesparrow

Festival XXF – Very Very French: Mesparrow @ Salon İKSV

Festival XXF, ikinci gününde Fransız pop müzik şarkıcısı Mesparrow’u ağırlıyor. Gospel’dan kabareye uzanan tarzıyla tanınan Mesparrow, Cumartesi gecesi Salon İKSV’de sahnede olacak. Fransız müziğinin son dönemde göze çarpan isimlerinden Mesparrow’un şarkılarına kulak verin.

3 Kasım Pazar

hafta sonu - duman

Duman @ Bostancı Gösteri Merkezi

“Darmaduman” albümlerini yayınlayan Duman, yeni şarkılarıyla Bostancı Gösteri Merkezi’nde. ‘Yürek’, ‘Seviyorsan İnanıyorsan’, ‘Eyvallah’, ‘Köpekler’ gibi yeni hitlerinin yanı sıra ‘Aman Aman’, ‘Helal Olsun’, ‘Dibine Kadar’, ‘Senden Daha Güzel’ gibi Duman diskografisinin en sevilen şarkıları da Pazar günü büyük bir koro eşliğinde seslendirilecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?