Tatillerden tatil beğen modundayken İstanbul yine yapıyor yapacağını ve dünyanın en önemli prodüksiyonlarından birine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor bu hafta sonu. Sadece bu kadarla da sınırlı değil seçenekler; ancak bu sefer her güne bir etkinlikle bu haftayı şekillendiriyoruz.

2 Ağustos Cuma

smurfs 2

Şirinler 2

Kötü kalpli Gargamel, yine rahat durmuyor ve bu sefer de Şirin özüne ulaşabilmek için “Yaramazlar” adını verdiği yapay Şirineler yaratmaya girişiyor. Ancak yapayların değil de gerçek bir Şirin’in özünün işe yarayacağını fark ettikten sonra sadece Şirine’nin yapayları gerçek Şirinler’e döndüren büyüyü bildiğini keşfeden Gargamel, Şirine’yi Paris’e kaçırır ve tam da burada macera başlar. Cuma gecesi için eğlenceli bir macera arıyorsanız Şirinler 2 tam sizlik.

3 Ağustos Cumartesi

Aliço & Tolga Duyan @ Kiki Sıraselviler

Cumartesi gecesi bol bol dans etmek istiyorsanız Kiki Sıraselviler’de Aliço ve Tolga Duyan birbiri ardına sizleri bekliyor. İster içeride, isterseniz bahçede takılıp hem müzik dinleyip, hem dans edip, hem de bol bol muhabbet edebilirsiniz.

4 Ağustos Pazar

the wall

The Wall Live – Roger Waters @ İTÜ Stadyumu

Pazar gecesi akıllara durgunluk verecek, hayranlıkla izleyeceğiniz bir görsel şova ve müzik ziyafetine hazır mısınız? Dünyanın en büyük prodüksiyonu olarak nitelendirilen ‘The Wall’ turnesinin İstanbul ayağı bu Pazar İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşiyor. Efsane grup Pink Floyd’un kurucusu Roger Waters, bu turne için özel olarak hazırlanan 110 metrelik bu duvarı 199. kez İstanbul’da kuracak. Hepinizin ezbere bildiği şarkılar, benzeri görülmemiş bir sahne ve ışık şovu eşliğinde Roger Waters ve orkestrası tarafından performe edilecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?