Son ay, son hafta, son gün derken yepyeni bir yıla merhaba dedik. Şimdi de bu yeni yılın ilk hafta sonuna hazırlanıyoruz. Yine birbirinden farklı etkinlikleri sizin için eledik ve seçkimizi oluşturduk.

3 Ocak Cuma

hafta sonu - idil biret

İdil Biret @ Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi

Yeni yılın ilk hafta sonuna bir piyano resitali ile giriş yapmak ister misiniz? Yanıtınız ‘evet’se sizi bu gece Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’ne doğru alalım. Zira yeteneği tüm dünyada kabul görmüş olan ünlü piyanistimiz İdil Biret Stefano Mazzoleni şefliğinde piyanosunun başına geçiyor.

hafta sonu - 123

123 @ Babylon

Yeni albümlerini önümüzdeki aylarda yayınlanmayı planlayan 123, albüm kaydından önceki son konserleri bu gece Babylon sahnesinde. Yeni şarkıların da yer aldığı repertuarlarıyla caz/fusion tınılarının yoğun olduğu bir 123 konserine hazır olun.

4 Ocak Cumartesi – 5 Ocak Pazar

hafta sonu - indigo

NewSpeak presents: Ben Pearce & Homework @ Indigo

‘What I Might Do’ şarkısıyla büyük bir çıkış  yapan Ben Pearce ve elektronik müziğin dahi isimlerinden Homework, NewSpeak organizasyonuyla Cumartesi gecesi Indigo’da. House ve elektronik müzik severler için kaçırılmaması gerekenlerden.

hafta sonu - demonationDemonation Festivali No: 4 @ Babylon

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Demonation Festivali, 4 – 5 Ocak’ta Babylon7da gerçekleşiyor. Robotik Hayaller’den Metreküp Sound System’e, Ah! Kosmos’tan Nodul’e bağımsız müzik sahnesinin birçok isminin yer alacağı festivali kaçırmayın!

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?