Hiç istemesek de havalar soğudu. Sonbaharı yaşarız derken kendimizi kışta bulduk neredeyse. Ancak neyse ki etkinliklerimiz tam da bizi ısındıracak cinsten.

4 Ekim Cuma

hafta sonu - sebnem ferah

Şebnem Ferah @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Türk rock müziğinin en güçlü kadın vokali olarak adlandırılan Şebnem Ferah, yeni albümü “Od” ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yazın Türkiye’nin farklı illerini gezen Şebnem Ferah, birbirinden yetenekli müzisyenlerin yer aldığı orkestrasıyla birlikte Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde yeni ve eski şarkılarını seslendirecek.

hafta sonu - hayko cepkinHayko Cepkin @ Jolly Joker İstanbul

Türk rock’ının nev-i şahsına münhasır ismi Hayko Cepkin, şarkılarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde. Şarkılarının yanı sıra sahne performansıyla da ilgilyle takip edilen Cepkin, albümlerinin en sevilen şarkılarını bu gece hayranlarıyla bir kez daha yorumlayacak. Gecenin kaçmaz konserlerinden biri.

5 Ekim Cumartesi

 

hafta sonu - vega

Vega @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Türk müziğinde istisnasız en sevdiğimiz gruplardan Vega, yine yeni yeniden Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesinde. ‘Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı’, ‘İz Bırakanlar Unutulmaz’, ‘Tamam Sustum’ gibi hitlerin sahibi Vega, Cumartesi gecesi en güzel şarkılarıyla hayranlarının karşısında olacak.

hafta sonu - leman sam

Leman Sam @ KadıköySahne

Eşsiz yorumu ve şarkılarıyla Leman Sam, Cumartesi gecesi KadıköySahne’de olacak. Türk müzik tarihine damgasını vuran şarkılara ses veren Sam ile müzik yolculuğuna çıkmak isteyenlerin bu geceki adresi belli. Kendinizi güzel bir müzik ziyafeti çekmekten mahrum bırakmayın.

hafta sonu - moddi

Moddi @ Salon İKSV

“Floriography” ve “Set The House on Fire” albümleriyle dikkat çeken, Pitchfork ve Q gibi önemli müzik yayınlarından övgü dolu yorumlar alan Moddi, Cumartesi gecesi Salon İKSV sahnesinde olacak. Norveçli müzisyen akustik folk – pop melodileriyle dolu bir gece vaad ediyor.

hafta sonu - propaganda

Housekeeper presents: Chopstick – Johnjon @ Propaganda

Geçtiğimiz yılın en büyük kulüp hitlerinden ‘Listen’ın yaratıcıları Berlinli ikili Chopstick & Johnjon, Cumartesi gecesi Propaganda’ya geliyor. Gecenin açılışı İlker Aksungar ile yapılırken devamı ise birbiri ardına gelecek olan Chopstick & Johnjon şarkılarıyla olacak. Dans etmek, dans etmekten adım atacak halinizini kalmamasını istiyorsanız Propaganda’ya.

6 Ekim Pazar

hafta sonu - sila & model

Sıla – Model @ Ülker Sports Arena

Türk popüler müziğinin iki ünlü ismi Sıla ve Model, Pazar gününü daha da keyiflendirmek üzere Ülker Sports Arena’da dinleyicileriyle bir araya geliyor. Yeni albümlerinin duyurusunu yapan Model, en sevilen şarkılarıyla açılışı yaparken Sıla da son yıllara damgasını vuran birbirinden hit şarkılarını seslendirecek

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?