2014 ilkbahar ve yaz sezonu konserlerinin açıklanmaya başladığı bir haftayı geride bırakırken bu hafta sonu da birbirinden farklı performanslar sizleri bekliyor.

6 Aralık Cuma

hafta sonu - jay jay johansonJay Jay Johanson @ Valentin

‘So tell the girls that Jay Jay is back in town’ diyebiliriz! Jay Jay Johanson, kaçıncısı olduğunu artık sayamadığız İstanbul konseri için bu gece Valentin’de. Jay Jay hayranlarının bu geceki rotası belli, şimdiden iyi konserler.

hafta sonu - neset ruacan

Neşet Ruacan Band feat. İpek Dinç @ Living Room

Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında Neşet Ruacan Band, bu hafta caz solisti İpek Dinç’i ağırlıyor. Uluslararası caz festivallerinde sahne alan İpek Dinç, bu gece özel bir caz seçkisiyle Living Room sahnesinde olacak.

hafta sonu - jaguar skills

Jaguar Skills @ Babylon

Performanslarında taktığı maskelerle dikkat çeken gizemli karakter Jaguar Skills, Babylon’da setin başında olacak. Süper kahramanları andıran gizemliliğiyle Jaguar Skills, tüm yeteneğini gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

7 Aralık Cumartesi

hafta sonu - sebnem ferah

Şebnem Ferah @ Bostancı Gösteri Merkezi

“Od” albümüyle sessizliğini bozan Şebnem Ferah, yaz aylarındaki Türkiye turnesi ve lansman konserlerinin ardından hayranlarıyla Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir araya geliyor. Türk rock dünyasının en güçlü vokalleri arasında yer alan Şebnem Ferah, yeni ve sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

hafta sonu - haggard

Haggard @ garajistanbul

Dünyanın en kalabalık ve kapsamlı senfonik rock/metal grubu olarak tanınan Haggard, %100 Metal serisi kapsamında İstanbul’da. Klasik ve rock/metal müzikseverlerin, deneysel türlerden hoşlananların, fantastik edebiyat ve tarih okurlarının başucu gruplarından olan Haggard, garajistanbul sahnesinde türün takipçilerini bekliyor.

hafta sonu - red bull music academy radio festival

Red Bull Music Academy Radio Festival @ İstanbul Modern

Red Bull Music Academy’nin seçtiği parçalarla içeriğini oluşturduğu dijital müzik kaynağı RBMA Radio, Türkiye’deki ilk festivalini gerçekleştiriyor. İstanbul Modern’e kurulacak iki farklı sahne ile gerçekleşecek festival Wild Beasts, Twin Shadow, The Field ve Totally Enormous Extinct Dinosaurs (DJ Set), Farfara ve Ahu’ya ana sahnede ev sahipliği yaparken ikinci sahnede de Branko, Motor City Drum Ensemble ve Pilooski de yer alacak. Gün boyu sergilenecek performanslar da cabası.

8 Aralık Pazar

hafta sonu - yedinci ev

Yedinci Ev @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Turgay Gülaydın (davul), Hazar Aşçı (bas gitar) ve Birkan Nasuhoğlu (vokal, gitar) tarafından kurulu Yedinci Ev, ilk albümleri “Şimdi”nin lansman konseri için Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde olacak. Indie-rock’a yeni örnekler sunan Yedinci Ev’i canlı canlı izlemek isteyenleriniz Pazar gününü şimdiden not etsin.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?