Bu haftanın etkinlikleri yine birbirinden çeşitli tarzlara sahip. Yine bol müzikle geçecek bir hafta sonu sizleri bekliyor.

7 Şubat Cuma

hafta sonu - ipek atcan

‘MAD’ication by İpek Atcan @ Krow

Müzik zevkini beğendiğim arkadaşlarımı sıralasam İpek kesinlikle ilk 5 içerisinde olur. Hem sıkı bir Pink Floyd severidir kendileri, hem de iyi bir müzik takipçisi. Twitter sayfasından da günün her anı farklı mod’lara iyi gidecek şarkılar paylaşır. Bu gece bu şarkıları bir araya getiriyor İpek ve Krow’da setin başına geçiyor.

hafta sonu - reptile youth

Avea Escape To Music: Reptile Youth @ Roxy

Indie’nin yeni prensleri olarak nitelendirilen Reptile Youth, bu gece Avea Escape To Music kapsamında Roxy’de sahnede olacak. Danimarkalı Mads ve Esben’den oluşan topluluk, ilk kez sahne alacakları İstanbul’da ‘Speeddance’, ‘Black Swan Born White’ ve ‘Be My Yoko Ono’ gibi şarkılarını seslendirecekler.

8 Şubat Cumartesi

hafta sonu - rebel moves

Session Ob Session by Rebel Moves @ Salon İKSV

Her konserleri ayrı bir deneyim olan Rebel Moves, Cumartesi gecesi Salon İKSV sahnesini ele geçirmeye hazırlanıyor. ‘Sheep’, ‘Bandare’ ve ‘Pompala’ gibi şarkılarıyla ünleri Türkiye’yi aşan Rebel Moves, bir kalıba sokmadıkları müzikleriyle hem eğlendiriyor, hem eğleniyor.

hafta sonu - can bonomo

Can Bonomo @ Bronx Pi Sahne

Albümlerini ayrı, konserlerini ayrı sevdiğim Can Bonomo, Cumartesi gecesi Bronx Pi Sahne’de hayranlarıyla bir geliyor. Her konseri bir öncekinden iyi olan Bonomo, iki albümünde yer alan şarkılarıyla sahnede olacak. Kendine has tarzı ve enerjik grubuyla Can Bonomo, Cumartesi gecenize güzel müziğiyle eşlik edecek.

9 Şubat Pazar

hafta sonu - red fang

Red Fang @ Jolly Joker İstanbul

Amerikalı stoner rock grubu Red Fang, Pazar gecesi Jolly Joker İstanbul sahnesini en klasik terimle ‘sallamaya’ geliyor. “Murder The Mountains” albümüyle büyük bir çıkış yapan topluluk çıktığı turnelerde Megadeth, Disturbed gibi dev isimlerle sahneyi paylaştı. Türün takipçileri için Pazar günü evden çıkmak için iyi bir neden Red Fang.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?