İyi bayramlar! Umarım ki güzel haberlerle dolu bir bayram geçiriyorsunuzdur… Bu hafta sonu etkinliklerimiz de bayram ziyaretlerinizden arta kalan zamanlarınıza yönelik…

9 Ağustos Cuma

hafta sonu etkinlikleri - a good day to die hard

A Good Day to Die Hard @ santralistanbul

santralistanbul’daki açıkhava sinema gösterimleri hızını kesmeden devam ediyor. Bu hafta sonu için seçilen film Bruce Willis’in aksiyon dolu filmi “A Good Day to Die Hard”. John Moore’un yönetmenliğini yaptığı bu macera filmini açık havada izlemek istiyorsanız santralistanbul’daki yerinizi ayırtın.

10 Ağustos Cumartesi

hafta sonu etkinlikleri - kurtalan ekspres

Kurtalan Ekspres – Acil Servis @ Shaft Club

Türk rock müziğinin iki önemli ismi Kurtalan Ekspres ve Acil Servis, Cumartesi gecesi Kadıköy Shaft Club sahnesinde olacak. Türk rock’ının en güzel örnekleriyle dolu bir gece geçirmek isterseniz Acil Servis ve Kurtalan Ekspres, bu isteğinizi şarkılarıyla yerine getirecektir.

11 Ağustos Pazar

hafta sonu etkinlikleri - jurassic land

Max Maceraları @ Jurassic Land

Hafta sonunu çocuklarınızla, minik arkadaşlarınızla geçirmeye ne dersiniz? Macera adası Jurassic Land, Max ve arkadaşlarının maceralarına ev sahipliği yapıyor. Forum İstanbul 2. katta yer alan Jurassic Land’de eğlenceli saatler ve sürpriz hediyeler de sizi bekliyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?