Ağustos ayı bir geldi, tam geldi. Bu hafta sonunun etkinlikleri birbirinden farklı ve hareketli.

1 Ağustos Cuma

hafta sonu - tonight presents

Tonight Presents: David Vendetta @ Babylon Çeşme – İzmir

Dünyanın en iyi DJ’leri arasında ilk sıralarda yer alan David Vendetta, Babylon Çeşme’de kabine geçiyor bu gece. Özellikle Donna Summer’ın ‘Love to Love You Baby’ şarkısına yaptığı remiksle listeleri sarsan Vendetta, dans müzik severleri müziğe doyuracak.

hafta sonu - mfo

MFÖ @ Çeşme Açıkhava Tiyatrosu – İzmir

Yaz aylarında bir MFÖ konserine gidilmeden o yaz bitmez! Türk müziğinin yaşayan efsanelerinden MFÖ, bu gece Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle bir araya geliyor. Bu haftanın en kaçmaz konserlerinden biri.

hafta sonu - suma beach

Dusty Eardrums presents: Tale of Us, Lee Burridge, DJ Tennis & Atish! @ Suma Beach

Dusty Eardrums’ın Suma Beach’te gerçekleştirdiği ve kısa sürede şehir efsanesi haline dönen partilerinin son darbesi hayli iddialı. DJ/prodüktör ikili Tale of Us, house efsanesi Lee Burridge, techno pop dünyasının yıldızı DJ Tennis ve son dönemlerin parlayan ismi Atish! Suma Beach’te olacak.

2 Ağustos Cumartesi

hafta sonu - duman

Duman @ Alanya Açıkhava Tiyatrosu – Antalya

Duman, Alanya’yı darmaduman etmeye hazırlanıyor. Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman, konserlerine ara vermeksizin devam ediyor ve Cumartesi gecesi Antalyalı müzikseverlerle bir araya geliyor. En sevilen Duman şarkılarının çalınacağı konseri kaçırmayın.

hafta sonu - emma shapplin

Emma Shapplin @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – İstanbul

İstanbullular bu Cumartesi gecesi son albümü “Dust of a Dandy” ile yeniden aramıza dönen Emma Shapplin’den çok özel şarkılar dinlemeye hazırlanıyor. İstanbul’a sık sık uğrayan isimler arasında yer alan Shapplin, son albümünden seçkiler ve en sevilen şarkılarıyla müzikseverlerin karşısında olacak.

hafta sonu - rock off festival

Rock Off Festival @ Küçükçiftlik Park – İstanbul

Rock ve metal severler buraya! 3 günlük müzik maratonu Rock Off, Cumartesi günü hızlı bir başlangıçla açılışı yapıyor. Metaroth ile açılışı yapılacak festivalin ilk gününün ikinci konseri Ayşe Saran’a ait olacak. Saran’ın ardından Haggard ve Stratovarius sahnede olacak. Gecenin headliner’ı ise love metal akımının öncülerinden HIM.

3 Ağustos Pazar

hafta sonu - sertab erener

Sertab Erener @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi – İstanbul

Türk pop müziğinin en başarılı ve sevilen kadın vokallerinden Sertab Erener, Pazar günü Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Son olarak ‘Ben Öyle Birini Sevdim Ki’ diyen Sertab Erener, geçmişten günümüze hitlerle dolu bir yolculuğa çıkartacak dinleyicilerini.

Rock Off Festival @ Küçükçiftlik Park – İstanbul

Rock Off Festival’ın ikinci günü Mekanik, Knight Errant ve Murat İlkan ile havayı karartıp Turisas ile kapanışa hazırlanacaksınız. İkinci günün yıldızı ülkemizde fazlasıyla sevilen Amon Amarth’tan gelecek. Pazar gününü rock ve metal müzikle geçirmek isteyenler için kaçırılmaz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?