Yazışmalardaki 2013-2014 sorununu çözdüğümüzü düşünürsek artık bir kutlama yapma zamanı gelmiş demektir. Öyleyse bu hafta sonu nerede ne var seçkimize buyurun…

10 Ocak Cuma

hafta sonu - gold friday

Gold Friday – Nadir Duman @ Sefahathane

Atlas Pasajı’nda konuşlanan Sefahathane son haftaların en sık ziyaret edilen mekanlarından biri haline geldi. Sürekli bir etkinliğin yer aldığı mekanın Cuma geceleri Nadir Duman’a ait. Hem güzel müzik dinlemek, hem bir şeyler içip sohbet etmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor Sefahathane.

hafta sonu - malt

Malt @ KadıköySahne

Konserlerini izledikten hemen sonra ‘konserleri olsa da gidip izlesek’ dedirttiren gruplardan Malt, bu gece Kadıköy yakasında dinleyicileriyle bir araya geliyor. İki albümlerindeki şarkılar haricinde seçtikleri coverların da yorumlanacağı konser KadıköySahne’de vuku bulacak.

11 Ocak Cumartesi

hafta sonu - kabus kerim

Kabus Kerim @ Babylon

Kabus Kerim, Cumartesi gecesi Babylon’da setin başına geçiyor ve sonrasında küçük bir fırtına kopuyor. Zira Anadolu pop ile Türkçe saykodeliği birleştirdiği, arasına eski usül hip-hop’ı kattığı setiyle Kabus Kerim, Cumartesi gecesini dans ettirtmeden kapatmayacak.

juveniles

Juveniles @ Salon İKSV

Cumartesi gecesi disko havası solumak isteyenler Salon İKSV’ye yolunuz düşüyor; çünkü fransız synth pop ikilisi Juveniles sahnede sizleri bekliyor olacak. 80’leri hatırlatan elektro-pop melodileriyle Salon İKSV’yi ele geçirecek olan Juveniles ile dans etmek çok eğlenceli olsa gerek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?