Bir sıcak, bir soğuk derken havalar da dengesini şaşırdı; ancak etkinliklerimiz hızını kesmeden tam gaz devam ediyor. İster yağmur olsun, ister sıcak müzik hiç durmuyor…

11 Ekim Cuma

hafta sonu - gripin

Gripin @ Jolly Joker İstanbul

Her ne kadar ilk çıktıklarında “Hikayeler Anlatıldı” deseler de Gripin cephesinde anlatılacak daha çok hikaye ve duygu var. Son albümlerinde ‘yalnızlığın çaresini bulmuşlar’ diyerek kanayan yaramıza derman olan Gripin’i canlı canlı izleyip dertlerinizi unutmanın tam zamanı.

12 Ekim Cumartesi

hafta sonu - ali biçimAli Biçim @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Cumartesi gecesi için farklı, her yerde her zaman bulamayacağınız, dinleyemeyeceğiniz bir yorum arıyorsanız buyurun Beyoğlu Hayal Kahvesi’ne Ali Biçim dinlemeye. Bildiğimiz şarkılara yaptığı eğlenceli cover’lar, şarkı aralarındaki sosyal mesajları derken gecenin nasıl sabaha bağlandığını fark edemeyeceksiniz.

hafta sonu - 90lar türkçe pop90’lar Türkçe Pop Parti DJ DenDen @ Bronx Pi Sahne

90’lar Türkçe pop’unu özleyenler, her fırsatta Yonca Evcimik’ten girip Mustafa Sandal’dan çıkıp, Tarkan’dan Kenan Doğulu’ya eğlenenler, bununla da yetinmeyip neredeyse unutulmaya yüz tutan arşivlik çalışmalara kulaklarını kapatmayanlar Cumartesi gecesi sizin geceniz. İstikamet Bronx Pi Sahne.

13 Ekim Pazar

hafta sonu - moebius

Kim Ki-duk’tan Moebius

“Acı”, “Zaman”, “Boş Ev” gibi akıllara kazınan filmlerin yönetmeni Kim Ki-duk, bu kez kamerasını kocasının kendisini aldatması karşısında hırsına ve öfkesine yenik düşen bir kadına, annesinin intikamm hırsından dolayı ölümcül bir yaraya sahip olan oğluna ve aldattığı karısının ansızın ortadan kaybolmasıyla oğluna bakmak zorunda kalan adama çeviriyor. Kadının yok olduğu gibi aniden ortaya çıkmasının ardından yaşananlar ise durumu daha da kötüleştirir vaziyette. Kim Ki-duk’un “Acı”dan sonra çektiği “Kim Ki-duk’tan Moebius”, ciddi tartışmaları da beraberinde getiriyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?