Hafta sonu ne yapacağınıza hala karar veremediyseniz önerilerimize bir göz atın.

11 Mart Cuma

hafta sonu - limits off

Limits Off Presents: FG Digital – Amine Edge & Dance @ garajistanbul

Geçtiğimiz Aralık ayında başlayan FG Digital serisinin bu ayki konuğu Amine Edge & Dance. Daha önce yapılan hiçbir karışıma benzemeyen soul, funk ve hip-hop bileşkeleriyle dikkatleri üzerine çeken ikili, Beatport listelerindeki hakimiyetinin ardından bu gece garajistanbul’da gangsta-house nedir, ne değildir öğretecek.

hafta sonu - ozlem tekin

Özlem Tekin @ Dorock XL

Türk rock müziğinin en şahsına münhasır, deli dolu ismi Özlem Tekin, uzun bir aranın ardından bu gece Dorock XL sahnesinde olacak. Özlem Tekin şarkılarını özleyenler için kaçırılmaması gereken konser için plan yapmaya başlayın.

hafta sonu - mehmet erdem

Mehmet Erdem @ Bostancı Gösteri Merkezi

Yeni albümü “Hepsi Benim Yüzümden” ile dinleyicilerini bir kez daha kendisine hayran bıraktıran Mehmet Erdem, en yeni ve sevilen şarkılarıyla bu gece Bostancı Gösteri Merkezi’nde olacak. Kendi şarkıları ve cover’larıyla sahnede olacak olan Mehmet Erdem, dinleyicilerini müzikal bir yolculuğa çıkartacak.

12 Mart Cumartesi

hafta sonu - omar souleyman

Omar Souleyman – Fortuna Records @ Babylon Bomonti

Suriye halk müziğini dünya müzik sahnesine taşıyan Omar Souleyman, bir kez daha İstanbul’da. Her konseri ayrı bir olay olan Omar Souleyman, yeni albümü “Bahdeni Nami”nin ardından yine yollara düşüp şarkılarını dinleyicileriyle paylaşıyor.

hafta sonu - feridun duzagac

Feridun Düzağaç @ KadıköySahne

“Başka” albümüyle dinleyicilerinin karşısına çıkan Feridun Düzağaç, Cumartesi gecesi KadıköySahne’de olacak. Yeni ve her biri hit olmuş şarkılarını seslendirecek olan Feridun Düzağaç’ın konserini şimdiden hafta sonu planlarınıza ekleyin.

hafta sonu - redd

Redd @ Bronx Pi Sahne

Beklenen albümleri “Mükemmel Boşluk”u geçtiğimiz günlerde yayınlayan Redd, albümlerinin ilk konserleriyle Bronx Pi sahnesinde olacak. Albümün çıkış şarkısı ‘Aşk Virüs’ ile büyük beğeni kazanan grup, yeni şarkılarını ilk kez Cumartesi gecesi seslendirecek.

13 Mart Pazar

hafta sonu - buika

Buika @ CRR Konser Salonu

Türk müzikseverlerin en çok ilgi gösterdiği isimlerden biri olan Buika, bir kez daha İstanbul’da olacak. Yeni albümü “Vivir Sin Miedo”da  yer alan yeni şarkılarını müzikseverlerle paylaşacak olan Buika, bu haftanın en beklenen konserlerinden birine imza atacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?