İstanbul bu hafta sonu birbirinden yetenekli isimlere ev sahipliği yapıyor.

12 Aralık Cuma

hafta sonu - ane brun

Ane Brun @ KüçükÇiftlik Park

Ane Brun, üçüncü kez İstanbullu müzikseverlerle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Son albümü “Rarities”te daha önce hiç duyulmamış şarkılarının yanı sıra Leonard Cohen, The Beatles gibi sanatçı ve grupların cover’larına yer veren Ane Brun, duygu yoğunluğu yüksek bir Cuma gecesi yaşatacak.

hafta sonu - evgeny grinko

Evgeny Grinko @ garajistanbul

“Ice For Aureliano Buendia”nın tanıtımı için Türkiye turnesine çıkan Evgeny Grinko, bu gece garajistanbul’da İstanbullu dinleyicilerinin karşısında olacak. ‘Vals’ şarkısıyla tanınan Rus müzisyen, şarkılarıyla Cuma gecesini renklendirirken dinleyicilerine ayrıca bir de sürpriz yapıyor. “Ice For Aureliano Buendia” albümü turne kapsamında CD formatında da satın alınabilecek.

13 Aralık Cumartesi

hafta sonu - oi va voi

Babylon Presents: Parov Stelar Band – Oi Va Voi @ Volkswagen Arena

Yeni favori konser mekanımız Volkswagen Arena, Cumartesi gecesi Türk müzikseverlerin fazlasıyla sevdiği iki ismi ağırlayacak. Ünleri Avusturya’yı aşıp kapılarımıza dayanan Parov Stelar Band ve gecenin açılışını yapacak olan soul’dan Balkan ritimlerine uzanan geniş repertuarlarıyla ilgi çeken Oi Va Voi ile hafta sonu eğlenceniz bol olacak.

hafta sonu - gusgus

Tonight Presents: GusGus @ Babylon

İskandinav coğrafyasının gözbebeği GusGus, Cumartesi gecesi Babylon’da müzik şölenine hazırlanıyor. Yayınladıkları albümler ve aralarında Björk, Depeche Mode gibi müzisyenlere yaptığı remikslerle ve yer aldığı festivallerle adından söz ettiren GusGus, performansıyla sahnede olacak.

14 Aralık Pazar

hafta sonu - one on one

Il-da-il / Bire Bir

Güney Kore sinemasının efsane yönetmeni Kim Ki-duk, son yapıtı ile beyazperdede. İntikam temasını gerilimi yüksek bir şekilde işleyen “Bire Bir”, liseli bir genç kızın tecavüze uğrayıp öldürülmesi ardından katilleri bulmak için yola çıkan askeri tim ve katiller arasındaki takibi anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?