Avrupa’nın önemli müzik ve çağdaş sanat festivallerinden “Club To Club”, İstanbul’daki beşinci senesinde bugüne kadarki en zengin programıyla 12 mekana yayılıyor!

#C2CISTONIGHT, bu yıl 18-19 Nisan tarihlerinden bir kez daha İstiklal Caddesi’nin önemli noktalarında gerçekleşecek.

It’s Istanbul tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen Club to Club, 18 ve 19 Nisan gecelerinde çağdaş elektronik ve ilerici pop müzik sahnesinden heyecan verici isimleri konuk ediyor. Üstelik bu yıl ilk kez İstiklal Caddesi’nin yalnızca gece kulüplerini değil, müzik market, kitapçı ve galeriler gibi bu hareketli caddedeki hayatın bir parçası olan birçok mekanı da festival programına dahil ediyor.

#C2CISTONIGHT_logo_black

18 Nisan Cuma gecesi Salon’da gerçekleşecek açılış konseri ile başlayacak ve iki gün aralıksız sürecek eğlenceye siz de Salon, Peyote, Pixie, Klub Karaoke ve Kiki Sıraselviler’de dahil olabilir; ayrıca Kontraplak, Robinson Crusoe Kitabevi, Analog Kültür, Urban Cafe gibi mekanlardaki mini konser, imza günü, dj set, akustik performans ve sohbetlere katılabilirsiniz.

#C2CISTONIGHT’ın tüm konukları şöyle: Evian Christ feat Mssingno, Forest Swords, Lucy, Mouse on mars, Oneohtrix Point Never, The Haxan Cloak, Young Echo Showcase with Jabu, Killing Sound, Vessel, Zomby ve daha fazlası…

Club To Club Istanbul 2014 – Official Video from It’s Istanbul on Vimeo.

Detaylar için festivalin resmi sayfasına göz atabilirsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?