Bu hafta sonu da hem İstanbul’da kalanlar hem de tatil yapanlar için konser ve etkinlik seçenekleri bol…

14 Ağustos Cuma

hafta sonu - the charlatans

The Charlatans @ Küçükçiftlik Park

İngiliz rock müziğinin efsane gruplarından The Charlatans, bu gece Küçükçiftlik Park’ta olacak. 1990’lardan günümüze yayınladıkları 12 albümle İngiliz rock müziğinin zirvesinde yer alan topluluk diskografilerinin en sevilen şarkılarını Türk dinleyicileri için seslendirecek.

hafta sonu - sertab erener

Sertab Erener @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Harbiye konserleri hızını kesmeden devam ediyor. Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nin bu akşamki konuğu Türk pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener. Kariyerinin 23. yılını geride bırakan Sertab Erener, en güzel şarkılarını bir kez de açıkhava sahnesinde seslendirecek.

15 Ağustos Cumartesi

hafta sonu - chillout

Chill-Out Festival Çeşme 2015 @ Madeo Beach – İzmir

Chill-Out Festival, İstanbul ve Bodrum’un ardından Çeşme’de vuku buluyor bu hafta sonu. Benoit and Sergio, Bob Moses, Joyce Muniz, Kalabrese & Rumpelorchestra’nın aralarında bulunduğu konuklarıyla bu Cumartesi günü Madeo Beach’te chill-out rüzgarı esecek.

hafta sonu - ilhan erşahin

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions @ Babylon Kilyos

Deniz, güneş ve kum üçlüsüne en yakışan gruplardan biri kuşkusuz ki İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions’tır. İlhan Erşahin, Alp Ersönmez,  Turgut Alp Bekoğlu ve İzzet Kızıl’dan oluşan topluluk Babylon Kilyos’ta Cumartesi günü büyük bir parti veriyor. Kaçıranlar üzülür.

hafta sonu - gaia gallery

Neverwhere Sergisi @ Gaia Gallery

Cumartesi günü konserler öncesi sergiye gitmeye ne dersiniz? Avustralya Büyükelçiliği’nin “Australia in Turkey 2015” etkinlikleri kapsamında gerçekleşen Neverwhere Sergisi, Tarihi Elhamra Han’ın beşinci katında yer alan Gaia Gallery’de açılıyor. Brook Andrew, Mikala Dwyer, Tony Garifalakis ve Kathy Temin’in aralarında bulunduğu sanatçıların eserlerini görmek için büyük fırsat.

16 Ağustos Pazar

hafta sonu - sarah chang

Sarah Chang @ D-Marin Turgutreis – Muğla

D-Marin Turgutreis Uluslararası Müzik Festivali’nin Pazar günkü konuğu keman virtüözü Sarah Chang. Charles Dutoit şefliğindeki Kraliyet Filarmoni Orkestrası ile sahne alacak olan Chang, klasik müzik seçkileriyle müzikseverlere unutulmayacak bir performans sergileyecek.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?