Kasım ayının da yarılamışken etkinlikler son sürat devam ediyor.

14 Kasım Cuma

hafta sonu - garajistanbul

Telvin / Maden – Öktem – Ersönmez @ garajistanbul

Erkan Oğur, İlkin Deniz ve Turgut Alp Bekoğlu’nun bir araya gelmesiyle şekillenen Telvin, bu gece garajistanbul sahnesinde olacak. Üçlüye basta Alp Ersönmez ve klavyede Çağrı Sertel eşlik edecek. Gecenin bir diğer performansı ise Türk müzik sahnesinin üç yetenekli ve tanınmış müzisyeni Sarp Maden, Volkan Öktem ve Alp Ersönmez’den gelecek. Çoğunlukla doğaçlamaya dayanan bu performansla cazdan rock’a kadar geniş bir yelpazede tınılar duymanız mümkün.

hafta sonu - brazzaville

Brazzaville @ Hayal Kahvesi Arena Park

Hayal Kahvesi Shining Stars gecesinin bu geceki konuğu Brazzaville. David Brown liderliğindeki Brazzaville, bossa nova, caz, dub öğelerini alternatif rock ile birleştirdiği müziğiyle bu gece müzikseverlerin kulaklarının pasını silecek.

15 Kasım Cumartesi

hafta sonu - james holden

Red Bull Music Academy Night: James Holden (Live) @ Babylon

İngiliz electronica sahnesinin en çok konuşulan isimlerinden James Holden, Red Bull Music Academy Night’ın konuğu olarak bu gece Babylon’da olacak. Seretan ve Ah! Kosmos’la açılışı yapılacak gecenin ana konuğu James Holden’ın ardından setin başında Cervus olacak.

hafta sonu - nova muzak series

Nova Muzak Series: Jesu – Philippe Petit @ Borusan Müzik Evi

2011 yılından bu yana devam eden Nova Muzak Series, yeni sezonu Goldflesh’in beyni Justin Broadrick’in bir diğer projesi Jesu ile açıyor. İlk kez İstanbul’da izleyeceğimiz Jesu öncesi ise deneysel müziğin öncü isimleriden Philippe Petit setin başında olacak.

16 Kasım Pazar

hafta sonu - demi lovato

Demi Lovato @ Ülker Sports Arena

Amerika müzik ve televizyon dünyasının çıkardığı yeteneklerden Demi Lovato, yıllardır süren bekleyişi sonlandırmak üzere Ülker Sports Arena’ya geliyor. Dördüncü albümü “Demi”yi geçtiğimiz yıl yayınlayan genç yıldız, en sevilen şarkılarıyla hayranlarının karşısında olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?