Bu haftanın yorgunluğunu birbirinden güzel konserlerle atıyoruz.

15 Ağustos Cuma

hafta sonu - duman

Duman @ Yalova Barış Manço Açıkhava Tiyatrosu – Yalova

Duman, bu gece Yalovalı dinleyicileriyle bir araya geliyor. Son albümlerinin ismi gibi konser alanine darmaduman etmeye hazırlanan grup, en sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

hafta sonu - teoman

Vodafone FreeZone: Teoman’la Yavaş Yavaş @ Baby Beach Club – İzmir

Akustik konser işini seven Teoman, geçtiğimiz aylardaki turnesini yaza taşıyor. Bu gece İzmir’de sahne alacak olan Türk rock müziğinin en çok takip edilen ismi, şarkılarını akustik olarak seslendirecek.

hafta sonu - elijah wood

Elijah Wood, Turquoise Wisdom (Wooden Wisdom) – DJ Fitz @ Topless

İstanbullular bu gece “Yüzüklerin Efendisi” yıldızı Elijah Wood’u ağırlamaya hazırlanıyor. Turquoise Wisdom ile kurduğu Wooden Wisdom adıyla setin başında olacak olan Wood, topladıkları 30-40 yıllık kayıtlarla gecenin müziğini yapacak.

hafta sonu - chillout festival

Chill-Out Festival Çeşme 2014 – Warm Up Party @ Propaganda Beach Club – İzmir 

Lounge FM 96.0 tarafından düzenlenen ve her defasında müzikseverlerin büyük beğenisi ve katılımıyla gerçekleşen Chill-Out Festival’in bu seneki Çeşme ayağı bu akşam The Magician, Rayko ve Soul Revue ile gerçekleşiyor.

16 Ağustos Cumartesi

Chill-Out Festival Çeşme 2014 @ Propaganda Beach Club – İzmir

Chill-Out Festival’in bugünkü konukları müzikseverleri parti modundan çıkarmayacak cinsten. O.bee, Low Earth, Cantana, Rayko, Psychemagik, Claptone ve Pillow Talk Live ile sıkı bir beach partiye hazır olun.

hafta sonu - leman sam

Leman Sam @ Hayal Kahvesi Çeşme Marina – İzmir

Tercihini Türk müziğinden yana kullanmak isteyenler için Cumartesi gecesi Çeşme’de Leman Sam konserine katılmalarını fazlasıyla öneririm. Türk müziğinin önemli kadın solistlerinden Leman Sam, yıllara meydan okuyan şarkılarıyla Hayal Kahvesi Çeşme Marina’da olacak.

17 Ağustos Pazar 

hafta sonu - beirut

Beirut @ Küçükçiftlik Park

Balkan müziğini Batı sound’uyla birleştirip kendilerine has bir tarz yaratan Beirut, bir kez daha İstanbul’da. Çello, akordiyon, gitar, keman, bateri, tef, ukulele, saksafon ve mandolin gibi bir çok enstrümanı bünyesinde barındıran Beirut ile müzik ziyafetini kaçırmak istemezsiniz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?