Yaz geldi artık! Bu sıcaklarda bol müzik, bol eğlence iyi gider.

hafta sonu - son feci bisiklet

Son Feci Bisiklet | 16 Haziran @ Zorlu PSM – STUDIO

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin Lokalize serisi hızını kesmeden devam ediyor. Serinin bu akşamki konuğu Son Feci Bisiklet. Yeni single’ları ‘Teslim Tesellüm’ü geçtiğimiz aylarda yayınlayan grup, sevilen şarkılarıyla Zorlu PSM Studio sahnesinde olacak. Son dönem alternatif sahnesinin en sevilen gruplarından Son Feci Bisiklet konseri için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

hafta sonu - athena

Athena | 16 Haziran @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Athena, 17 yıl aradan sonra Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çıkıyor. Grup, yıllara damgasını vuran şarkılarını akustik versiyonlarıyla seslendirecek. Athena’nın akustik konser kavramına getirdiği kendilerine has yorumu yerinde deneyimlemek ve hafta sonuna enerjik bir şekilde başlamak için seçeneceğiniz belli.

hafta sonu - can bonomo

Can Bonomo | 17 Haziran @ IF Performance Hall Beşiktaş

“Kainat Sustu” diyerek dinleyicilerinin kalplerini bir kez daha fetheden Can Bonomo, Cumartesi akşamı Beşiktaş IF Performance Hall semalarında şarkılarını seslendirecek. Sahnede izlemesi en keyifli isimlerden biri olan Can Bonomo’nun konserine takviminizde yer açın.

hafta sonu - sebnem ferah

Şebnem Ferah | 17 Haziran @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Geleneksel hale gelen Şebnem Ferah Harbiye Açıkhava konseri Cumartesi akşamı tüm ihtişamıyla vuku bulacak. Türk rock müziğinin en sevilen kadın vokallerinden Şebnem Ferah, yıllara meydan okuyan şarkılarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Türk rock müziği tarihine kazınan şarkıları Şebnem Ferah ile söylemek için yerinizi alın.

hafta sonu - mfo

MFÖ | 18 Haziran @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Yeni albümleri “Kendi Kendine” ile en akustik, en saf hallerini dinleyicilerine sunan MFÖ, yeni şarkılarını da yorumlayacakları konserleriyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Her biri Türk popüer müzik tarihine geçen şarkılarını Pazar gecesi seyircileriyle bir kez daha seslendirecek olan efsane topluluğun konserini kaçırmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?