Takvimler bahar başlangıcını gösterirken bu hafta sonu da birbirinden farklı etkinliklerle baharın gelişini kutluyoruz.

Lokalize: Yasemin Mori “Estrella” Albüm Lansman Konseri | 16 Mart @ Zorlu PSM – Studio

Dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile geri dönen Yasemin Mori, bu gece Zorlu PSM Studio sahnesinde ‘Estirelim mi’ diyerek yeni albümünden şarkıları ilk kez seslendirecek. 2008 yılında yayınladığı “Hayvanlar” albümü ile merhaba diyen Yasemin Mori’nin yeni albüm heyecanına yerinde tanık olma fırsatını kaçırmayın.

 

The Turbans | 16 Mart @ Salon

Türkiye, Bulgaristan, İsrail, İran, İspanya, Yunanistan ve İngiltere’den müzisyenlerden oluşan The Turbans, bu gece Salon sahnesine konuk oluyor. Konser verilmedik yer bırakmamacasına dünyayı gezen topluluk, Levanten ve Balkan kültürel mirası ve antic melodilerden harmanladıkları şarkılarıyla bir karnaval ortamına sizi davet ediyor. The Turbans, bu gece 23 Mart’ta yayınlayacakları ilk albümlerinden şarkıları da ilk kez Salon sahnesinde seslendirecek.

 

Hayko Cepkin | 16 Mart @ Hayal Kahvesi Atakent

Söz konusu Hayko Cepkin konseri ise gecenin sonunda dinlediğiniz şarkılardan ve izlediğiniz performanstan son derece keyif almış şekilde mekandan ayrılacağınız garantidir. Hayko Cepkin ve grubu, Hayal Kahvesi Atakent sahnesinde yine adım atılmadık yer bırakmayacak ve şarkıları büyük bir coşku ile söylemenize yol açacak.

 

Melek Mosso | 16 Mart @ Sanat Performance Sahnesi

‘Kedi’ adını verdiğini ilk single’ını geçtiğimiz günlerde yayınlayan Melek Mosso, bu gece Sanat Performance Sahnesi’nde müzikseverlerle bir araya geliyor. Katıldığı şarkı yarışmasında jüri özel ödülünü alarak dikkatleri üzerine çeken ve Candan Erçetin cover’ı ile dinleyici kitlesini genişleten Melek Mosso’yu yakından tanımak için bu fırsatı kaçırmayın.

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz | 16 Mart @ Mask Live Music Club – Beylikdüzü

“Akustik Travma” albümleri ile listeleri domine eden Yüzyüzeyken Konuşuruz, yeni şarkıları ile bu gece Mask Live Music Club Beylikdüzü’nde olacak. Alternatif sahnesinin en çok dinlenen isimlerinden biri olan grup, yeni ve en sevilen şarkıları ile dinleyicilerinin karşısına çıkacak.

 

Lokalize: Büyük Ev Ablukada – Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo | 17 Mart @ Zorlu PSM – Studio

Bu hafta sonunun en nev-i şahsına münhasır konseri Büyük Ev Ablukada’dan geliyor. “Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo” diyerek en akustik halleriyle Zorlu PSM Studio sahnesinde dinleyicilerini ağırlayacaklar. Eğlenceli tavırları, seyirciyle kurdukları iletişimle ve çeşitli sürprizleriyle canlı performanslarını bir şölene çeviren grup, Cumartesi gecenize renk katacak.

 

Duman | 17 Mart @ Beyrut Performance

Duman konserleri hızını kesmeden devam ediyor! Önceki konserleri kaçıranlar ve “bir daha olsa yine izlerim” diyenler için bu gece Beyrut Performance yolu gözüktü. En sevdiğiniz şarkılar eşliğinde Duman ile hafta sonunuzu geçirmek için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

 

Kolektif İstanbul | 17 Mart @ Cemiyet

Bol bol dans etmek isteyenleri Kolektif İstanbul, Cumartesi gecesi Cemiyet sahnesinde bekliyor. Eğlenceli videoları ile dikkatleri çeken grup, bu eğlenceyi sahneye de taşıyor. Halay çekmek, göbek atmak bu konserin olmazsa olmazları!

 

Oldies But Goldies | 17 Mart @ Babylon

Bir Babylon klasiği ile hafta sonu geçmişe ışınlanmaya ne dersiniz? Murat Beşer ve Murat Abbas’ın seçkileri ve bu seçkilere eşlik eden görseller eşliğinde ABBA’dan Michael Jackson’a, Depeche Mode’tan Madonna’ya, Snap’ten Donna Summer’a birçok efsane müzisyenin şarkıları ile bol bol dans etmek için Babylon’a uğramayı ihmal etmeyin.

 

Kenan Doğulu – İhtimaller | 18 Mart @ DasDas

Kariyerinin ilk caz projesi ile müzikseverlerden ve müzik yazarlarından övgü dolu yorumlar alan Kenan Doğulu, Pazar gecesi DasDas sahnesinde “İhtimaller” diyecek. Sevilen şarkılarının caz yorumlarıyla sahnede olacak olan Kenan Doğulu ile müzik dolu bir gece geçirmek için yerinizi alın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?