Bayram tatiline başlarken hafta sonu etkinlikleri de bayram coşkusunu yaşatır cinsten.

Milyonfest Mersin | 17-19 Ağustos @ Milyon Beach Erdemli / Mersin

Milyon Yapım tarafından gerçekleştirilen Milyonfest Mersin, bu hafta sonu müzikseverlere Mersin’de deniz, güneş, müzik üçlüsünün en coşkulu halini vaad ediyor. Athena, Şebnem Ferah, Teoman, maNga, Ceza, Seksendört, Adamlar, Hayko Cepkin, Pamela gibi sanatçı ve gruplarla hafta sonunu geçirmek isteyenleriniz için ideal bir tercih.

 

Monality | 17 Ağustos @ Fly-Inn Beach / İzmir

Allen Hulsey ve Erdem Tunalı’dan oluşan Monality, bugün akşam üzeri saatlerinde Fly Inn Beach’te olacak. Çeşme tarafında olup da geceye hazırlık öncesi Monality ile elektronik müzik sularında gezinmek isteyenler için rota şimdiden belli.

 

Ezhel | 17 Ağustos @ Jolly Joker Antalya

Avrupa’nın en büyük festivallerinden Sziget’te sahne alarak müziğini Avrupalı müzikseverlere de dinletme fırsatını yakalayan Ezhel, bu gece Jolly Joker Antalya sahnesinde olacak. Sahnede adeta bir enerji patlaması yaşayan Ezhel ile hafta sonunu karşılamak ve dans etmek isteyenleriniz bu geceki yeriniz belli.

 

Adamlar | 18 Ağustos @ Diesel Pub Kaleiçi / Antalya

Yeni şarkıları ‘Hikaye’ ile dinleyicilerini sevindiren Adamlar, Cumartesi gecesi Antalyalı müzikseverlerle Diesel Pub Kaleiçi’nde bir araya geliyor. Yayınladıkları albümlerle kısa sürede kemik bir dinleyici kitlesine sahip olan ve son dönem festivallerin gözde isimlerinden Adamlar’ı henüz dinlemeyenleriniz için de kaçırılmayacak bir fırsat.

 

Yüksek Sadaakat | 18 Ağustos @ Olympos Orange Bar / Antalya

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Yüksek Sadakat, Cumartesi gecesi Olympos Orange Bar sahnesinde olacak. Gecelerin demirbaş şarkılarından ‘Haydi Gel İçelim’, ‘Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer’, ‘Aşk Durdukça’, ‘Ben Seni Arayamam’ gibi hit şarkıların sahibi Yüksek Sadakat ile müzik dolu bir gece için yerinizi ayırtın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?