Mekanlar birer birer kapılarını müdavilerine açarken hafta sonu etkinlikleri de birbirinden çeşitli.

17 Ekim Cuma

hafta sonu - wardruna

Wardruna @ garajistanbul

Şarkılarının “Vikings” dizisinde yayınlanmasıyla ünlenen Wardruna, Viking müziğinin en güzel örnekleriyle bu gece garajistanbul sahnesinde olacak. Tamamen akustik ve özel enstrümanlarla sahne alan Norveçli topluluğun konserini kaçırmayın.

 

Keziah Jones @ Babylon

Asmalımescit’teki yerinde bis yapan Babylon, sahnesinde dünyaca ünlü bir ismi daha ağırlamaya hazırlanıyor. Günümüzün en yetenekli blues ve funk gitaristlerinden Keziah Jones, bu gece sahnede olacak. Bu eşsiz müzik ziyafetini programınıza ekleyin.

hafta sonu - red snapper

Red Snapper @ Salon İKSV

Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında Salon İKSV, bu gece İngiliz acid caz üçlüsü Red Snapper’ı sahnesine konuk ediyor. Caz, dub, trip-hop ve drum & bass türlerini harmalayarak sound’larını oluşturan Red Snapper, yeni albümleri “Hyena”dan da seçkilerine yer verecek.

18 Ekim Cumartesi

hafta sonu - phonique

Phonique @ The Hall

Berlin asıllı ödüllü prodüktör Phonique, Cumartesi gecesi The Hall’da house müziğin en güzel örnekleriyle setin başında olacak. Gecenin açılışı Timur Çelikyay’la yapılırken Phonique sonrası Enes Gül kapanışa kadar kabinde olacak.

1782161_842565142444858_2910087257888397653_n

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions @ Nublu İstanbul

Nublu İstanbul kapılarını Sıraselviler’deki yeni yerinde ev sahibi İlhan Erşahin ile açıyor. İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, yeni yerindeki Nublu İstanbul’un ilk  hafta sonu konseri için Cumartesi gece sahnede olacak.

hafta sonu - crr senfoni

CRR Senfoni Orkestrası @ CRR

Türk Klasik Batı müziğinin yaratıcılarından biri olan ve aynı zamanda Ahmet Adnan Saygun, Ulvi Cemal Erkin, Hasan Ferit Alnar ve Necil Kazım Akses ile birlikte efsanevi ‘Türk Beşleri’ arasında yer alan Cemal Reşit Rey’in eserlerinden oluşacak bir repertuvarla sahne alacak olan Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası, hafta sonunuza ayrı bir renk katacak.

19 Ekim Pazar

hafta sonu - pentagram

Pentagram @garajistanbul

Türk heavy metal’inin en iyi grubu Pentagram, bir kez daha garajistanbul sahnesinde. En sevilen şarkıları ile sahnede olacak olan Pentagram, geçmişten günümüze bir yolculuk yaptıracak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?