Kış yavaş yavaş yüzünü göstermişken içinizi ısıtacak etkinlikler hafta sonu sizi bekliyor.

Büyük Ev Ablukada – Akustik | 17 Kasım @ DasDas

Görüp görebileceğiniz en şahsına münhasır, en her an her şey olabilir isimlerden Büyük Ev Ablukada, bu gece DasDas’ta, hem de akustik halleriyle. “Fırtınayt” ile listelerde de arz-ı endam eden Büyük Ev Ablukada, eski yeni demeden hep beraber söylediğimiz şarkılarıyla sahnede olacak. Eşlik etmesi sizden.

Lola Marsh | 17 Kasım @ Salon

İsrailli indie pop grubu Lola Marsh, bu gece Salon sahnesinde sizleri bekliyor. Bir partide tanışmalarıyla grubun temellerini atan Gil Landau ve Yael Shoshana Cohen, “You’re Mine” EP’leriyle dikkatleri üzerlerine çekti. Yeni sound’lar peşinde koşanların kaçırmaması gereken konserlerden biri olan Lola Marsh için yerinizi almayı ihmal etmeyin.

Fastival: Can Gox, Necati ve Saykolar, Yüksek Sadakat ve Deer From Space | 17 Kasım @ Dorock XL

Dorock XL, bu yerli rock’ın binbir çeşidine ev sahipliği yapmak için kapılarını müzikseverlere açıyor. Gecenin konukları ise Can Gox, Necati ve Saykolar, Deer From Space ve Yüksek Sadakat. Hafta sonuna sıkı bir başlangıç yapmak ve haftanın yorgunluğunu atmak için ideal bir tercih. Kadıköy yollarına şimdiden düşülebilir.

Kalben | 18 Kasım @ IF Performance Hall Beşiktaş

Beklenen albümü “Sonsuza” kadarı geçtiğimiz günlerde yayınlayan Kalben, hayranlarıyla yepyeni şarkıları eşliğinde buluşuyor. Kalben, Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde yeni albümünde yer alan şarkıları ve ilk albümünün dillere pelesenk olan hitlerini dinleyicileriyle birlikte seslendirecek.

Duman | 18 Kasım @ Beyrut Performance

Duman konserleri hız kesmeden devam ediyor. Hayranlarının yeni albümlerini merakla beklediği grup, sevilen şarkıları ve kendilerine has halleriyle Cumartesi gecesi Beyrut Performance sahnesinde olacak. Hitlerin birbiri ardına sıralanacağı geceyi programınıza dahil etmeyi unutmayın.

MFÖ | 18 Kasım @ Volkswagen Arena

Türk müziğinin yaşayan efsanesi MFÖ, Cumartesi gecesi Volkswagen Arena sahnesinde olacak. Her biri yıllara meydan okuyan şarkıları ve yeni albümleri “Kendi Kendine”de yer alan şarkılarıyla MFÖ, müzikseverlerle unutulmayacak bir gece yaşatacak. MFÖ şarkılarıyla müzikal bir yolculuğa çıkmak için rotanız belli.

Hayko Cepkin | 18 Kasım @ Dorock XL

Dorock XL sahnesi Cumartesi gecesi bu yazın en çok konuşulan konserlerini veren ismi Hayko Cepkin’i ağırlamaya hazırlanıyor. Her sezon için yenilediği sahnesi ve en sevilen şarkılarıyla Hayko Cepkin, Kadıköy’ü tam tabiriyle sallayacak.

Justice League: Adalet Birliği

Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper yıldızlarını bir araya getiren “Justice League: Adalet Birliği” bu haftanın göze çarpan yapımı olarak dikkat çekiyor. Süper kahramanları beyaz perdede izlemek isteyenler için hafta sonunun kaçırılmaması gereken filmi olarak notumuzu düşüyoruz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?