Bu hafta sonu İstanbul’a dans hakim!

17 Nisan Cuma

hafta sonu - garajistanbul

İstanbul Blue Night Presents: Paul Van Dyk – Robin Schulz @ garajistanbul

Bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Blue Night festivali, bu hafta sonu dünyaca ünlü iki isim Paul Van Dyk ve Robin Schulz’u ağırlamaya hazırlanıyor. Bu gece birbiri ardına garajistanbul sahnesine çıkacak olan iki ünlü DJ, sabahın ilk ışıklarına kadar durmaksızın dans ettirmeyi vaad ediyor.

hafta sonu - indigo

İstanbul Blue Night Presents: Vaal & Locked Groove @ indigo

Bu gece İstanbul’da Blue Night rüzgarı esiyor. İstanbul Blue Night festivalinin bir diğer konukları ise Vaal ve Locked Groove. indigo sahnesini ele geçirecek olan Vaal – bir diğer deyişle de Sting’in rock’n roll ve cazı bir araya getiren kızı – ve elektronik müziğin özgün yüzü Locked Groove ile hafta sonuna sıkı bir başlangıç yapabilirsiniz.

18 Nisan Cumartesi

hafta sonu - kloster

DTD Presents: Anja Schneider @ Kloster

Kloster, Cumartesi gecesi bir efsaneyi sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor. Dünyanın en çok saygı duyulan DJ ve yapımcılarından Anja Schneider, yarın gece Kloster’da setin başına geçiyor. Ünlü festivallerin ve gece kulüplerinin demirbaş ismi Anja Schneider’ın uzun süre unutulmayacak performansı için yerinizi ayırtın.

19 Nisan Pazar

hafta sonu - the humbling

The Humbling

Oyunculuk kariyerinde zor günler geçiren 60’lı yaşlardaki aktör Simon Axler’in kötü giden hayatının arkadaşının kızıyla tanışmasıyla değişiminin anlatıldığı The Humbling, bu hafta sonu gösterime giriyor. Beyazperdenin efsane aktörlerinden Al Pacino’nun başrolünü oynadığı filmde Greta Gerwig ve Kyra Sedgwick de ünlü oyuncuya eşlik ediyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?