Havalar mevsim normaline dönerken hafta sonu yine etkinliklerle dolu geçiyor.

17 Ocak Cuma

hafta sonu - the musical is back

The Musical Is Back @ Zorlu Center PSM Drama Sahnesi

“Grease”, “Jersey Boys”, “Batı Yakası Hikayesi” gibi Broadway müzikalleri ve “Hisseli Harikalar Kumpanyası” ve “Lüküs Hayat” gibi Türk müzikalleri aynı sahnede canlanıyor. Dans performanslarıyla renklenecek gecenin sürpriz konukları cabası.

hafta sonu - elif caglar

Elif Çağlar @ Bronx Pi Sahne

Bronx Pi Sahne, bu gece çok özel bir sesi ağırlıyor. Türk caz dünyasının en beğenilen vokallerinden Elif Çağlar, şarkıları ve herbiri birbirinden yetenekli grubuyla sahnede olacak. Yurt dışında ve Türkiye’de birçok festivalde sahne alan Elif Çağlar’dan sürpriz cover’lar da dinlemeye hazır olun.

18 Ocak Cumartesi

hafta sonu - melis danismend

Melis Danişmend @ garajistanbul

‘Hüzün Dram Keder’ deyip ardından ‘Kettle’a geçiş yapmak, sonrasında ‘Ufak Tefek Notlar’ diyerek ‘Bin Döz Öfke’ye selam çakmak için Cumartesi gecesi garajistanbul yollarına düşülüyor. Melis Danişmend ve grubu Cumartesi gecenize müzik katmak için sahnede sizi bekliyor olacak.

hafta sonu - portecho

Portecho @ Babylon

Cumartesi gecesi dans etmek isteyenler Babylon’da Portecho sizi bekliyor. Deniz Cuylan ve Tan Tuğçay ikilisi, “Undertone” ile başlattıp “Studio Plastico” ve şimdilik “Motherboy” ile devam ettirdikleri müzikal yolculuklarına tanık olmak için Babylon sahnesinde olacak.

19 Ocak Pazar

american hustle

American Hustle

Oscar’a 10 dalda aday olan, yılın önemli filmlerinden ve Altın Küre’nin yıldızlarından “American Hustle”, bu hafta sonu gösterime giriyor. Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jennifer Lawrence, Jeremy Renner ve Robert De Niro gibi isimleri kadrosunda bulunduran “American Hustle”, 1970’lerde geçen gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlandı.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?