Bayram bitiyor; ancak tatil günleri devam ediyor. Tatilin son üç gününü evde geçirmek istemeyenleriniz için seçenekler yine bol.

18 Ekim Cuma

hafta sonu - burusvilisGhetto The Party – burusvilis @ Ghetto

“Dünya kadar mal lover’ım olacağına fındık kadar follower’ım olsun” diyen Twitter’ın en takip edilesi kişisi burusvilis, gecenin bir saati oluşan merakları gidermek üzere Ghetto’da sizleri bekliyor. burusvilis’in olduğu ortamda eğlence ve güzel müzik de garantidir, tecrübeyle sabit.:)

hafta sonu - birsen tezer

Birsen Tezer @ Palmarina Bodrum / Muğla

Bodrum’da olup da bir Bodrum gecesi Birsen Tezer dinlemeden geri gelinmez. Bodrum’daki en sevdiğim gecelerimin sesi Birsen Tezer, tüm sadeliğiyle Palmarina Bodrum sahnesinde olacak bu gece.

hafta sonu - kabus kerim

Kabus Kerim @ Babylon

Cartel ve Karakan severler! Kabus Kerim, bu geceye özel hazırladığı setiyle Babylon’da olacak. Peki sizlere bu durumda ne yapmak kalıyor? Tabii ki evden çıkıp Babylon’a doğru yol almak.

19 Ekim Cumartesi

HEMİ & GrooveU @ Kiki Sıraselviler

Cumartesi gecenizi nu-disco, deep house ve indie dance sularında geçirmek isteyenler hiç tereddütsüz Kiki Sıraselviler’in yolunu tutsun. Saat 23:30 itibariyle HEMİ & GrooveU ile dans etmeyen kalmasın.

hafta sonu - bulent ortacgil

Bülent Ortaçgil @ Palmarina Bodrum / Muğla

Palmarina Bodrum’un Cumartesi gecesi konuğu Bülent Ortaçgil. Şehir müziğnin en önemli ismi olan Ortaçgil, yedi yıl aradan sonra yayınladığı yeni ve yıllardır eskimeyen şarkılarıyla Bodrum gecesini müzikle renklendirecek.

20 Ekim Pazar

hafta sonu - bienal

13. İstanbul Bienali

Bienalin son gününde hala çalışmaları görmediyseniz bugünkü duraklarınız Antrepo no.3, Galata Rum İlköğretim Okulu ve Arter. Tabii eserleri detaylı incelemek için bir rehbere de ihtiyaç duymanız halinde 13B Rehberli Tur sizleri bekliyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?