Bu hafta sonu yine birbirinden hareketli ve müzik dolu. Seçenekleriniz neler diye merak ediyorsanız hemen listemize bakın.

Evrencan Gündüz ve Uzaylılar| 18 Mayıs @ IF Performance Hall Beşiktaş

Son dönemin ismi parlayan genç yeteneklerinden Evrencan Gündüz, bu gece IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. “Evrencan ve Uzaylılar” albümüyle adını geniş kitlelere duyuran Evrencan Gündüz, şarkılarıyla gecenize renk katacak.

Can Bonomo | 18 Mayıs @ IF Performance Hall Ataşehir

Multi yetenek Can Bonomo, bu gece IF Performance Hall Ataşehir sahnesinde dinleyicileriyle bir araya geliyor. Yayınladığı albümlerle her geçen gün hayran kitlesini artıran Bonomo, sevilen şarkıları ve hiç bitmeyen enerjisiyle sahnede olacak.

Mirkelam | 18 Mayıs @ Dorock XL

Türk popüler müziğinin en şahsına münhasır sanatçılarından Mirkelam, bu gece Dorock XL’da olacak. Yıllara meydan okuyan, herbiri birbirinden unutulmaz şarkılarla hafta sonuna başlangıç yapmak için bu geceki rotanız belli.

Jehan Barbur | 18 Mayıs @ Moda Kayıkhane

Türk müziğinin kendine has kadın vokalleri arasında ilk sıralarda yer alan Jehan Barbur ile müzik dolu bir gece geçirmek için adresiniz Moda Kayıkhane olsun. Jehan Barbur’un naif vokali ve duygu yoğunluğu yüksek şarkılarıyla gecenizi şekillendirin.

Dolu Kadehi Ters Tut | 19 Mayıs @ IF Performance Hall Ankara

“Dünyanın En İyi Albümü” adını verdikleri albümlerini geçtiğimiz aylarda yayınlayan ve Türk alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Dolu Kadehi Ters Tut, Cumartesi gecesi Ankara semalarında dinleyicileriyle bir araya geliyor. Hafta sonu için Ankara’da ne yapılır diyenler için ideal tercih.

Ansızın Bi’ İnfilak | 19 Mayıs @ Cemiyet

Emre Yasak, Onur Gülanber, Barış Eskikaya, Anıl Ulusoy ve Kaan Yol’dan kurulu Ansızın Bi’İnfilak, Cumartesi gecesi Cemiyet sahnesinde olacak. 70’lerin kayıp, saykodelik, blues-rock etkilerini ve indie rock’ın modern sound’unu birleştirdikleri şarkılarıyla dikkat çeken grubu keşfetmek için kaçırılmayacak bir fırsat.

Raul Midon | 20 Mayıs @ Aya İrini Müzesi

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserler serisi Aya İrini Müzesi’nde başlıyor. Serinin ilk konuğu ipeksi tenor vokali ve usta gitar tekniğiyle, caz, blues, folk ve R&B tarzlarını sıradışı yorumuyla harmanlayarak müzik dünyasına yeni bir soluk getiren Raul Midon. Christina Aguilera’dan Jason Mraz’a kadar birçok dünya starı ile çalışan Raul Midon, kariyerinin en özel konserlerinden biri için İstanbul’a geliyor. 

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?