Sıcak daha da sıcak olacak şekilde ilerleyen hava sıcaklıkları etkinliklerin hızını kesmiyor.

18 Temmuz Cuma

Melis Danişmend @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

hafta sonu - melis danismend

Beyoğlu’nun kült mekanlarından Hayal Kahvesi konserleri tam gaz devam ediyor. Bu gecenin konuk ismi Melis Danişmend. Ekip arkadaşları ve Melis Danişmend, Cuma gecenizi en güzel şarkılarıyla renklendirmeye hazırlanıyor. Yolu Taksim tarafına düşenlerin aklında bulunması gereken bir konser.

Dusty Eardrums presents: Dominik Eulberg, Mind Against & Maxi Storrs @ Suma Beach

hafta sonu - suma beach

Suma Beach, bu yazı İstanbul’da geçiren parti severlerin en gözde mekanı olmaya aday! Cuma gecelerini büyük bir partiye dönüştüren Suma Beach’te bu gece Alman techno sahnesinin hafızalara kazınan ismi Dominik Eulberg, İtalyan ikili Mind Against yer alırken gecenin ev sahibi ise Dusty Eardrums kurucusu Maxi Storrs olacak.

19 Temmuz Cumartesi

Nilüfer @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu - nilufer

Popüler müziğin en önemli solistlerinden Nilüfer, en sevilen şarkılarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Bu konserin en önemli özelliklerinden biri Nilüfer’in kendi şarkıları haricinde 70’ler, 80’ler ve 90’ların unutulmayan şarkılarını seslendirecek olması. Bu eşsiz konser kaçırılmamalı.

20 Temmuz Pazar

Teoman @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

hafta sonu - teoman

Teoman, uzun bir aranın ardından Pazar gecesi Harbiye’de! Bu kadarı bile Pazar gecesi açıkhava sahnesinde olmak için yeterli bir sebep. Türk rock müziğinin en çok dinlenilen isimlerinden olan Teoman, şarkılarıyla karşımızda olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?