İstanbul bu hafta sonu durmaksızın dans edecek.

19 Aralık Cuma

Owen_Pallett_by-Peter-Juhl_HIGHRES-5-low-res

Owen Pallett @ Salon İKSV

Müzik eleştirmenleri tarafından övgü dolu yorumlarla kariyerinde ilerleyen Kanadalı Owen Pallett, bu gece Salon İKSV’de olacak. Klasik müzikten elektronik müziğe uzanan geniş bir yelpazede müzik yapan Pallett, çoksesli gerçekleştirdiği performanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Owen Pallett öncesinde ise gecenin açılışını The Away Days yapacak.

hafta sonu - nublu

Rainer Trüby @ nublu istanbul

Gilles Peterson’ın Top 3 DJ listesinde bulunan ve dünyanın en iyi DJ’leri arasında yer alan Rainer Trüby, bu gece nublu istanbul’da çılgın saatlere imza atacak. Nu disco, boogie ve downbeat sınırlarında gezinen Rainer Trüby ile dans etmek için hazır olun.

hafta sonu - apollonia

Apollonia @ Kloster

Beyoğlu’nun en yeni mekanlarından Kloster, bu gece kapılarını Fransız üçlü Apollonia için açıyor. Fransız underground house sahnesinin yön veren isimlerinden olarak nitelenen üçlü, one-vinyl-each ve back2back olarak gerçekleştirdikleri performanslarıyla setin başında olacak.

20 Aralık Cumartesi

hafta sonu - roxy

Brassica @ Roxy

Sıraselviler’in ev sahibi konumundaki mekanı Roxy, Cumartesi gecesi İngiliz prodüktör Brassica’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Neredeyse tüm müzik janrlarından etkilenerek beğenilerini bir araya getirdiği kendine has sound’u yaratan Brassica ile keşif yapmaya hazırlıklı olun.

hafta sonu - club bangkok

Club Bangkok @ nublu istanbul

“Bazen iyi çalışıyoruz” gibi hafızalarımıza kazınan özlü bir söze sahip nev-i şahsına münhasır üçlü Club Bangkok ve kendilerini gerek CD gerek plak gerekse de usb olarak performans boyunca gösterecek olan kankaları nublu istanbul’da arz-ı endam eyleyecekler. Her an her şeyin olabileceği gecenin tanıkları arasında yer alıp “o gece oradaydım” deme şansını yakalamak için Cumartesi gecesi nublu istanbul’a yolunuz düşmüş olsun.

hafta sonu - indigo

Flying Circus İstanbul @ Indigo

6 yıl önce İspanyol ikili Audiofly tarafından yaratılan Flying Circus parti serisi; Miami, Barcelona, Ibiza, Berlin, Amsterdam, Tulum ve Mexico City’nin ardından İstanbul’a geliyor. Cumartesi gecesi konseptin yaratacısı Audiofly ve SIS’in katılımıyla gerçekleşecek partinin ev sahipliğini Murat Uncuoğlu ve Alican yapacak.

21 Aralık Pazar

hafta sonu - bale

St. Petersburg Balesi: Kuğu Gölü @ Türker İnanoğlu Show Center

Dünyanın en önemli klasik bale topluluklarından biri olan St. Petersburg Bale Topluluğu, Kuğu Gölü ile Türker İnanoğlu Show Center sahnesinde olacak. Bale denilince ilk akla gelen eserlerden biri olan Kuğu Gölü’nü dünyanın sayılı sahnelerinden sonra İstanbul’da sergileyecek olan St. Petersburg Bale Topluluğu’nun bu gösterisini mutlaka izleyin.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?