İstanbul eğlencesi hiç bitmiyor… Bu hafta kapalı mekanlardan açıkhava konserlerine, plajlardan açıkhava sinemalarına birçok aktivite yine sizi bekliyor.

Hafta Sonu Etkinlikleri: 19 Temmuz Cuma

hafta sonu - jason mraz

Jason Mraz @ Life Park

‘I’m Yours’ şarkısı ile tanıdığımız Jason Mraz, cebine ‘Make It Mine’, ‘Lucky’, ‘The Remedy’ gibi hitlerini de koyup Life Park’a geliyor. New Jazz ve akustik pop olarak sınıflandırılan şarkılarıyla Mraz, Cuma gecesi İstanbullular’a müzik dolu dakikalar yaşatacak. Başarısını Grammy’yle de tescilleyen Mraz’ın konseri bu haftanın kaçmazı.

hafta sonu - ali biçim

Ali Biçim @ Beyoğlu Hayal Kahvesi

Cuma gecesini bildiğiniz her şeyi bir yana bırakıp Ali Biçim ile şarkıdan şarkıya sekerek geçirmeye ne dersiniz? 70′li, 80′li ve 90′lı yıllara ait yabancı şarkılara yaptığı Türkçe parodi cover’ları ve renkli sahnesi ile Ali Biçim, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde Cuma gecenize renk ve eğlence katmak için sizleri bekliyor olacak.

Hafta Sonu Etkinlikleri: 20 Temmuz Cumartesi

hafta sonu - trance

Trance – Trans @ santralistanbul

Danny Boyle’un son filmi “Trance”i açık havada izlemek isteyenler sizi santralistanbul’a alalım. 10 Temmuz – 14 Eylül tarihleri arasında santralistanbul bir açık hava sinemasına dönüşüyor. Arkadaşlarınızla kocaman yastıklara uzanıp film izlemenin keyfini çıkartmak tam yazlık bir aktivite. Özellikle de Vincent Cassel, James McAvoy ve Rosario Dawson’ı bir araya getiren macerayı izlemek daha süper bir hareket olur!

hafta sonu - sezen aksu

Sezen Aksu @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Cumartesi gecesi Türk pop müzik tarihinde minik bir gezintiye çıkmak isterseniz Sezen Aksu sizleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde bekliyor olacak. Bilindik konserlerinden farklı olarak akustik grubu ile sahnede olacak Sezen Aksu. Şarkılarını Fahir Atakoğlu önderliğindeki Acoustic Band’in eşliğindeki repertuar ve düzenlemelerle seslendirecek olan Sezen Aksu’nun konseri de kaçmazlar listesinde.

Hafta Sonu Etkinlikleri: 21 Temmuz Pazar

hafta sonu - suma beach weekend

Suma Beach

İşler nedeniyle tatile gidemiyorsanız haftayı Suma Beach’te sonlandırmaya ne dersiniz? Deniz, güneş, kumsal ve eğlence… Bir de Aliço’nun 4 saatlik setini ekleyin bu programa. Arkadaşlarınızla toplanıp Pazar günü Suma Beach’in yolunu tutmamanız için herhangi bir neden bulamadım. Şimdiden iyi eğlenceler…

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?