Mayıs ayının ilk hafta sonu birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

2 Mayıs Cuma

hafta sonu - rachid taha

Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri 5. Yıl Rachid Taha @ İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu

1997 yılında ‘Ya Rayah’ şarkısıyla dünya çapında tanınan Rachid Taha, bu akşam İstanbullu müzikseverlerle bir araya geliyor. Cezayir asıllı sanatçı, son albümü “Zoom” ile yeniden dünya listelerinde yer almaya başladı. Rachid Taha, yeni ve sevilen şarkılarıyla bu gece bir kez daha sahnede olacak.

hafta sonu - in betwin

in BeTwin: Doğan Duru & Güneş Duru @ Babylon

Redd grubunun ikizleri Doğan Duru ve Güneş Duru, bu gece Babylon sahnesinde çok özel bir performansla olacak. Duru Kardeşler; sevdikleri, hayatlarında yer eden, müzikal olarak etkilendikleri yerli ve yabancı cover şarkıları performe edecekler.

3 Mayıs Cumartesi

hafta sonu - selami sahin

Selami Şahin @ Jolly Joker İstanbul

Türk müziğinin usta isimlerinden Selami Şahin,  Cumartesi  gecesi Jolly Joker İstanbul’da. Türk müzik tarihine geçmiş birçok şarkının yaratıcısı olan Selami Şahin, unutulmaz şarkılarıyla sahnedeki yerini alacak.

hafta sonu - roxy

İş, Güç, Rock’n Roll! @ Roxy

“Müzik de yaparım, kariyer de!” diyerek yola çıkan profesyonellerin kurdukları “Musicians @ Work” platformunun yeni etkinliği Cumartesi gecesi 7 grubun katılımıyla Roxy’de gerçekleşecek. Bold, Dublör, Free Soul, Kara Düzen, Parçalı Bulutlu, Semaver ve Tatlı Sert gruplarının sahne alacağı etkinlik, Cumartesi gecesi için farklı bir seçenek olabilir.

4 Mayıs Pazar

hafta sonu - victor wooten band

Victor Wooten Band @ CRR Konser Salonu

Bas gitarin Bach’ı olarak nitelendirilen Victor Wooten; Karlton Taylor, Derico Watson ve Regi Wooten’dan oluşan grubu Victor Lemonte Wooten Band ile CRR Konser Salonu’nda olacak. Yeni albümünün tanıtım turnesinde İstanbul’a gelecek olan Victor Wooten’ı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?