Bu hafta da kendimizi açık havaya ve müziğe teslim ediyoruz. Yılın en beklenen konserlerinden birinin gerçekleşeceği haftanın diğer seçenekleri de birbirinden keyifli.

20 Eylül Cuma

hafta sonu etkinlikleri - lana del rey

Lana Del Rey @ Küçükçiftlik Park

2012’nin müzik kategorisindeki armağanı Lana Del Rey, tüm ihtişamıyla bu gece Küçükçiftlik Park sahnesinde. “Born To Die” albümüyle kısa sürede milyonlarca hayrana sahip olan Lana Del Rey, bu gece ‘Blue Jeans’ten ‘Summer Time Sadness’a “karanlık aşk hikayeleri” diye tanımladığı hikayelerini anlatacak.

hafta sonu etkinlikleri - duman

Duman @ İzmir Arena

“darmaduman” albümleriyle 4 yıllık hasrete son veren Duman, yeni albümlerinin lansman konseri için İzmir Arena sahnesine çıkıyor. Ülkemizin en önemli rock gruplarından biri olan Duman, yine kendilerine has tarzlarıyla seyircilerine uzun süre hatırlanacak bir konsere hazırlanıyor. Yeni albümü çokça beğenen biri olarak tavsiye üzeri tavsiye ederim.

21 Eylül Cumartesi

hafta sonu etkinlikleri - kalfest

KALfest’13 @ Kadıköy Anadolu Lisesi

“Türkiye’nin en büyük lise festivali” unvanına sahip etkinliği KALfest, bu yıl katılımcılarını müziğe doyuracak. Athena, Bedük ve Malt’ın sahne alacağı festivalde Bedük’le dans edip, Athena ile zıplayabilir ve Malt ile ‘Arıza’ çıkarabilirsiniz. Konserlerin yanı sıra gerçekleşecek diğer aktiviteler de cabası.

hafta sonu etkinlikleri - gazali & büber

Gazali & Büber DJ Set @ Babylon Lounge

Cumartesi gecesini disko ve house’la geçirmek isteyenler Babylon Lounge için şimdiden programlarını yapsın. DJ performanslarıyla isimlerinden sıklıkla söz ettiren Gazali ve Büber, bu gece için hazırladıkları set’leriyle Babylon Lounge’ın kabininde olacak.

22 Eylül Pazar

hafta sonu etkinlikleri - dianaDiana

Sadece İngiltere değil dünya tarihinin en çarpıcı karakterlerinden Lady Diana beyazperdede. Naomi Watts’ın Lady Diana olarak kamera karşısına geçtiği film, Prenses Diana ve Dodi Fayed’den önceki Pakistanlı sevgilisi kalp cerrahı Hasnat Kahn’ın 1995-1997 yılları arasında yaşadıklarından yola çıkarak Prenses’in bu dönemini anlatıyor. Ölümü üzerindeki sır perdesi hala aralanamayan Lady Diana’nın hayatına açılan bu kapıdan içeri girmek isteyenler en yakın sinema salonuna.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?