Bu hafta sonu da birbirinden farklı etkinlikler sizleri bekliyor.

20 Haziran Cuma

Bob Dylan @ Black Box İstanbul

hafta sonu - bob dylan

İstanbul yepyeni bir konser mekanına kavuştu. Açılışını Travis konseriyle yapan Black Box İstanbul bu akşam müzik dünyasının efsane isimlerinden Bob Dylan’ı ağırlıyor. Son 50 yıldır müziğe yön veren isimlerden biri olan Bob Dylan, hepsi birer kült olmuş şarkılarıyla İstanbullu müzikseverlerin karşısında olacak. Yılın en kaçırılmayacak konserlerinden biri.

21 Haziran Cumartesi

Minipax Festival 2014 @ Suma Beach

hafta sonu - minipax festival

Suma Beach, sezona hızlı bir giriş yapıyor. Electronic müziğin en çok takip edilen isimleri Minipax Festival 2014 kapsamında Suma Beach’e ayak basıyor. 24 saat kesintisiz eğlence ve müziğin hüküm süreceği festivalde Boys Noize DJ Set, Otto Knows, Vitalic DJ Set, Monika Kruse, Wolf+Lamb gibi isimler performans sergileyecek.

22 Haziran Pazar

Hi-Voltage 2014 @ Maslak Arena

hafta sonu - hi voltage

Metal severler bu festival tam sizlik! 2000’li yılların en büyük metal gruplarından Ghost ve Trivium Hi-Voltage 2014 kapsamında Maslak Arena sahnesine çıkıyor. Metal müzik severlerin sıkı sıkıya takip ettiği bu iki grubun haricinde son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Karnivool da festivalin bir diğer ismi olarak kadrodaki yerini alıyor.

BirGün’lük Festival 2014 @ LifePark

hafta sonu - bir gunluk festival

BirGün Gazetesi tarafından düzenlenen BirGün’lük Festival, Pazar günü LifePark’ta gerçekleşecek. Selda Bağcan, Yeni Türkü, Feridun Düzağaç, Aylin Aslım, Harun Tekin, Erkan Oğur, İsmail H. Demircioğlu, Luxus, Bajar, Fırat Tanış, Büyük Ev Ablukada, Hüsnü Arkan ve Birsen Tezer’in sahne alacağı festivalde müziğin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Tori Amos @ KüçükÇiftlik Park

hafta sonu - tori amos

Müzik dünyasının ikonlaşmış kadınlarından Tori Amos, bir kez daha Gold’n Voices serisinin ilk konuğu olarak KüçükÇiftlik Park’ta sahneye çıkıyor. Yazdığı şarkı sözleri ile birçok çağdaşını etkileyen Tori Amos, yedi yılın ardından İstanbullu hayranlarıyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?