Yılın son ayına sayılı günler kala hafta sonu etkinlikleri de birbirinden hareketli.

20 Kasım Cuma

hafta sonu - marianne faithful

Marianne Faithfull @ CRR Konser Salonu

Rock’n’ roll tarihinin ikonalarından Marianne Faithfull, bir kez daha İstanbul’da. Bu gece CRR Konser Salonu’nda hayranlarının karşısına çıkacak olan sanatçı, kariyerinin hit şarkılarını seslendirecek. Rock tarihinin kült isimlerinden biri olan Marianne Faithfull’u canlı kanlı izlemek için bu fırsatı kaçırmayın.

hafta sonu - hidden orchestra

Garanti Caz Yeşili: Hidden Orchestra @ Salon İKSV

Multi-enstrümantalist Joe Acheson’ın akustik elektronik projesi Hidden Orchestra, bu gece Salon İKSV sahnesinde olacak. Caz, klasik ve drum’n’bass’i bünyesinde bir araya getiren Hidden Orchestra, Haziran ayında yayınladıkları yeni albümleri “Reorchestrations”ın ardından İstanbullu dinleyicileriyle buluşacak.

21 Kasım Cumartesi

12241789_10153064928267583_4136397571720226688_n

Nazan Öncel @ garajistanbul

Türk müziğinin önemli söz yazarları ve vokallerinden Nazan Öncel, Cumartesi gecesi garajistanbul sahnesinde. Türk pop müziğine birçok hit şarkı kazandıran Nazan Öncel, en sevilen şarkılarını bir kez daha dinleyicileriyle paylaşacak.

hafta sonu - fd

Feridun Düzağaç @ KadıköySahne

Yeni albümü “Başka” ile sessizliğini bozan Feridun Düzağaç, konserlerine son sürat devam ediyor. Cumartesi gecesi KadıköySahne’de  yeni ve eski şarkılarını seslendirecek olan Feridun Düzağaç’ın performansını kaçırmayın.

22 Kasım Pazar

hafta sonu - sinatra and friends

Sinatra & Friends @ Zorlu Performans Sanatları Merkezi

1960’ların unutulmaz gösterisi The Rat Pack Show, Frank Sinatra’nın 100. yaşı anısına İstanbul’da. Tam Ward, George Daniel Long ve Mark Adams’ın Frank Sinatra, Davis Jr. ve Dean Martin’i canlandırdığı müzikalde swing döneminin en sevilen parçalarına yer veriliyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?