Güneş tutulması, süper ay ve ekinoks derken haftanın yine sonuna geldik. Bu hafta sonu bizi bekleyen etkinlikler şöyle sıralandı.

20 Mart Cuma

hafta sonu - roxy

Dub Pistols DJ Set Barry Ashworth @ Roxy

İngiliz müzik dünyasının önemli isimlerinden Dub Pistols’ın kurucusu Barry Ashworth, dj setiyle bu gece Roxy’de olacak. Dub – hip hop – big beat tarzlarının usta ismi seçkileriyle setin başına geçecek ve hafta sonuna dans ederek başlamanızı sağlayacak.

21 Mart Cumartesi

hafta sonu - babylon

Fanfarai @ Babylon

Bir gecede Fransa, Cezayir ve Fas kültürlerini bir arada duyumsayıp dans etmek ister misiniz? Eğer yanıtınız evetse, 12 sanatçıdan oluşan Fanfarai’nin raï, chaâbi, gnawa, caz, Afro-cubain ve salsayı harmanladığı konseri tam size göre.

hafta sonu - nublu

Garanti Caz Yeşili: Calibro35 @ nublu istanbul

60’lardan kalma İtalyan filmlerinin müziklerinden ilham alarak yola çıkan Calibro 35, Muse ve Franz Ferdinand gibi grupların prodüktörlüğünü yapmış Tomasso Coliva’nın çok beğendiği bir caz grubunu da yanına almasıyla kurulmuş. Bir yandan film müziği yazan grup, başta caz olmak üzere klasik müzik, doğaçlama ve funk’ı birleştirdikleri performanslarına da aralıksız devam ediyor.

22 Mart Pazar

hafta sonu - opeth

Opeth @ Küçükçiftlik Park

Haftaya sert olduğu kadar sıkı bir nokta koyuyor Opeth. Üç yıllık aranın ardından yeni albümleri “The Pale Communion” sonrasında yeniden İstanbullu hayranlarıyla bir araya gelecek. Metal müzik denince akla gelen ilk isimlerden olan Opeth’in bu muazzam konserini kaçırmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?