Sıcaklar tam hız devam ederken etkinlikler de hızını kesmiyor.

21 Ağustos Cuma

hafta sonu - mfo

MFÖ @ Bodrum Antik Tiyatro – Muğla

Bodrum’a en çok yakışan isimlerin başında gelir MFÖ benim için. Çoğu Bodrum seyahatimin kaçırılmaz konseri olmuştur MFÖ konserleri. Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur, bir kez daha unutulmaz şarkılarını seslendirmek için bu gece Bodrum Antik Tiyatro’da.

hafta sonu - zeytinli rock festivali

Zeytinli Rock Festivali – 2. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Türk rock müziğinin en sevilen, en çok dinlenen ve yeni isimlerinin bir araya geldiği Zeytinli Rock Festivali’nin ikinci günkü konukları Nükleer Başlıklı Kız, TNK, Niyazi Koyuncu, Umut Kuzey, Ceylan Ertem, Bulutsuzluk Özlemi ve Duman.

22 Ağustos Cumartesi

hafta sonu - goran bregovic

Goran Bregovic @ Çeşme Açıkhava Tiyatrosu – İzmir

Balkan müziğinin en büyük isimlerinden ve ülkemiz müzikseverleri tarafından çok sevilen Goran Bregovic, Cumartesi gecesi bir kez daha Türkiye’de sahneye çıkıyor. Balkan müziğinin sıcaklığını ve kıvraklığını sahneye taşıyan Bregovic, Çeşme’de dinleyicileriyle bir araya gelecek.

Zeytinli Rock Festivali – 3. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Deniz, güneş, kum ve müzik diyenlerin bu haftaki durağı olan Zeytinli Rock Festivali’nin üçüncü gününde tempo giderek artıyor. Sattas, Melis Danişmend, İskender Paydaş, Demir Demirkan, Redd ve Şebnem Ferah Cumartesi günü Zeytinli Rock Festivali sahnesinde.

hafta sonu - gusgus

GusGus Live @ Babylon Kilyos

Son single’ları ‘Crossfade’ ile yeniden listelerde esmeye başlayan GusGus, Cumartesi gecesi canlı performansıyla Babylon Kilyos’ta olacak. Vokalde Earth’ün eşlik edeceği GusGus öncesinde Kiko King & Creativemaze de gecenin açılışını yapacak.

hafta sonu - roger sanchez

Roger Sanchez – Guy J @ Alaçatı Sound Pool – İzmir

Cumartesi gecesi Alaçatı Sound Pool büyük bir dans pistine dönüşüyor. Grammy ödüllü Roger Sanchez bu büyük partinin ev sahipliğini üstlenirken Guy J de Sanchez öncesi pisti hazırlama görevine talip. Cumartesi gecesi İzmir’deyseniz ve dans etmek istiyorsanız kaçmaz fırsat.

23 Ağustos Pazar

Zeytinli Rock Festivali – 4. Gün @ Zeytinli Dalyan Sahili – Balıkesir

Festivalin son günü tam bir rock’n roll rüzgarı esiyor. Fallen, Nemrud, Blacktooh, Kurtalan Ekspres, Pilli Bebek, Hayko Cepkin ve Pentagram Zeytinli Rock Festivali sahnesinde fırtına estirmeye hazırlanıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?