Bu hafta sonu da bizi birbirinden hareketli etkinlikler bekliyor.

hafta sonu - imany

Akbank Caz Festivali: Imany | 21 Ekim @ Volkswagen Arena

2011 yılında yayınladığı “Shape of a Broken Heart” ile çıkışını gerçekleştiren Imany, Akbank Caz Festivali kapsamında bu akşam Volkswagen Arena’da. Billie Holiday, Nina Simone ve Tracy Chapman gibi ustaları idolleri olarak benimseyen Imany, kulaklarda yer eden sesi ve şarkılarıyla İstanbullu müzikseverlerin karşısında olacak.

hafta sonu - mabel matiz

Mabel Matiz | 21 Ekim @ Beyrut Performance

Yayınladığı albümler ve farklı tarzıyla son yılların en gözde isimleri arasında yer alan Mabel Matiz, bu gece Beyrut Performance sahnesinde. 5 yıla üç albüm sığdıran ve ödül törenlerinin gediklisi haline gelen Mabel Matiz, en sevilen şarkılarını bir kez daha dinleyicileriyle birlikte seslendirecek.

hafta sonu - hayko cepkin

Hayko Cepkin | 21 Ekim @ garajistanbul

Hafta sonunu Hayko Cepkin ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle başlatmak isteyenler bu gece yolunuz garajistanbul’a düşsün. Her konseri ayrı olay olan Hayko Cepkin, bu gece de şarkıları ve performansıyla kendisini izlemeye gelenlere unutulmayacak bir gece yaşatacak.

hafta sonu - grandmaster flash

BBS – Grandmaster Flash – Ceza | 22 Ekim @ Volkswagen Arena

Türkiye’nin en iyi 16 B-boy grubunun yarışacağı Burn Battle School, aynı zaman bir hiphop devine de ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Son günlerin en ilgi çeken dizisi Get Down ile gençlik yıllarını keşfettiğimiz Grandmaster Flash, canlı kanlı Volkswagen Arena sahnesinde olacak. Gecenin bir diğer yıldız ismi ise ülkemizin medar-ı iftiharlarından Ceza.

hafta sonu - sebnem ferah

Şebnem Ferah | 22 Ekim @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde düzenlenen “Best Of” serisi Cumartesi gecesi Şebnem Ferah ile sona eriyor. Son açıkhava konserinde Şebnem Ferah, adı üzerinde “best of”niteliğinde bir konserle dinleyicilerinin karşısında olacak. Rock müzikseverlerin kaçırmaması tavsiyedir.

hafta sonu - ikimizin yerine

İkimizin Yerine

Uzun bir süre sonra Nejat İşler’i beyazperdede izlememizi sağlayan İkimizin Yerine bu hafta sonu vizyona giriyor. Nejat İşler’in başrolleri Serenay Sarıkaya ile paylaştığı ve bu senenin en çok beklenen yapımlarından biri olan film, farklı hayatlardan gelen Çiçek ile Doğan’ın aşkını anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?