Kı_ kendini yava_ yava_ hissettirirken bu haftasonunun etkinlikleri yine birbirinden renkli.

21 Kasım Cuma

hafta sonu - raul midon

Raul Midon @ CRR Konser Salonu

Tenor vokali ve gitar tekniğiyle müzik dünyasının starları arasında yer alan Raul Midon, bu gece CRR Konser Salonu’nda müzikseverlerin karşısında olacak. Caz, blues, folk ve R&B tarzlarını kendine özgü yorumuyla birleştiren ve bugüne kadar birçok dünya starıyla çalışan Midon, müziğinin en seçkin örnekleriyle sahnedeki yerini alacak.

hafta sonu - nublu

Aybee & African Sciences @ nublu istanbul

nublu istanbul, bu gece Deepblak Records’ın en yenilikçi sanatçıları olarak tanımlanan Aybee ve African Sciences’ı ağırlıyor. Kafa karıştıran sound’ları ile dans pistine hükmeden ikili, bu gece kendilerini dinlemeye gelenleri techno, jazz ve electronic’i birbirlerine kattıkları müzikleriyle dans ettirecek.

22 Kasım Cumartesi

hafta sonu - cat power

Garanti Caz Yeşili: Cat Power @ Babylon

Chan Marshall nam-ı diğer Cat Power, bir kez daha Babylon sahnesinde. Müzik otoritelerinin yeteneğine övgüler yağdırdığı Cat Power; indie rock, folk rock, blues rock sularında gezinirken müzikseverleri melankolik sesiyle kendisiyle beraber bu gezintiye çıkartıyor.

23 Kasım Pazar

hafta sonu - hunger games

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1)

Son yılların fenomen serisi “Açlık Oyunları”, yeni filmi “Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1” ile beyazperdeye geri döndü. Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson’ın başrollerini paylaştığı serinin yeni film, Katniss Everdeen’in evi 12. Bölge’nin tamamen yıkıldığını öğrenmesinin ardından bölgeye dönmesiyle gelişen olayları anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?