Bir haftalık aranın ardından hafta sonu etkinlik önerilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. “Dünya Mutluluk Günü”nün kutlandığı haftanın etkinlikleri de umarım sizleri mutlu kılar…

21 Mart Cuma

Nouvelle Vague @ Valentin

hafta sonu - nouvelle vague

Ülkemizi sık sık ziyaret eden isimlerden biri olan Nouvelle Vaguue, bir kez daha İstanbul’da. Bu sefer Valentin sahnesinde dinleyicileriyle bir araya gelecek olan topluluk, bossa nova ve caz etkilerinin yoğunlukta olacağı bir gece yaşatacak.

hafta sonu - ilhan ersahinOgün Sanlısoy @ Shaft Club

Cuma gecesi tercihiniz rock müzikten yanaysa sizi Shaft Club’a doğru alalım. Rock müziğinin en güçlü erkek vokallerinden Ogün Sanlısoy, bu gece şarkılarıyla sahnede olacak. Özellikle Türk rock müzik severlerin kayıtsız kalmayacağını düşündüğüm konserlerden.

FOURinthePOCKET ile Birlikte Hayata @ Babylon

hafta sonu - fourinthepocket

Hepsi birbirinden yetenekli müzisyenlerden oluşan FOURinthePOCKET, bu gece hafta sonu başlangıç keyfinize keyif katmak için Babylon sahnesinde olacak. Elif Çağlar, Alp Ersönmez, Çağrı Sertel, Mert Önal ve Toygun Sözen, R&B’den girip funk’tan çıkarak sizi hem dans ettirecek hem de sahnede kendileri dans edecek.

22 Mart Cumartesi

hafta sonu - garajistanbulRay-Ban Sunar: John Dahlbäck – BeeGee @ garajistanbul

Elektronik müziğin en önemli İsveçli temsilcilerinden John Dahlbäck, Cumartesi gecesi garajistanbul’da setin başına geçiyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar da bırakmaya pek niyetli olmayacağı şimdiden aşikar. İlk kez İstanbullu müzikseverlerle bir araya gelecek olan John Dahlbäck ile techno’dan trance’e, progressive house’tan minimal’e bir gece yaşamaya hazır olun.

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions @ Babylon

hafta sonu - ilhan ersahin

Dinlemeyi ve izlemeyi en sevdiğim dörtlü olabilir İstanbul Sessions. Üçüncü albüm hazırlıklarına başladıklarını da müjdeleyen grup, ilk iki albümlerindeki şarkıları ve yeni şarkılarının test sürüşleriyle Babylon sahnesinde. Kaçırılmaması ve hatta önlerde yer alınması gereken konserlerden.

23 Mart Pazar

hafta sonu - grailsGrails @ Borusan Müzik Evi

Üç arkadaş tarafından temelleri 2000 yılında atılan Grails, Borusan Müzik Evi ve Kod Müzik işbirliğiyle gerçekleşen Nova Muzak Serisi’nin yeni konseri için Borusan Müzik Evi’nde olacak. Müziklerini deneysel post psychedelic olarak tanımlayabileceğimiz Grails, Pazar günü yeni keşifler için sizi bekliyor olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?