Havanın mevsim normallerinin kat be kat üzerinde olduğu bir hafta sonuna girerken etkinlikler yine birbirinden davetkar.

21 Şubat Cuma

buyuk ev ablukada

Büyük Ev Ablukada @ Bronx Pi Sahne

Konser duyuruları ayrı, konserleri ayrı bir tatta olan Büyük Ev Ablukada, ful faça tam kadro Bronx Pi Sahne’de bu akşam. Galvaniz Gelbiraz’ın sesine Canavar Banavar, Afordisman Salihins, Ben Tek Siz Hepiniz, Bariton, Gelicem Nerdesin ve Baksen Oyalama’nın eşlik ettiği Büyük Ev Ablukada, izlediğiniz konserleri unutturacak performansıyla sizi bekliyor.

tunng_387

Tunng @ Salon İKSV

Sam Genders ve Mike Lindsay tarafından kurulan ve deneysel folk grubu olarak nitelendirilen Tunng, bu gece Salon İKSV sahnesinde. Son albümleri “Turbines”ü geçtiğimiz yaz yayınlayan topluluk yeni ve daha önce yayınladıkları albümlerindeki yer alan şarkılarıyla dinleyicilerinin karşısında olacak.

22 Şubat Cumartesi

innparkMalt – Jehan Barbur – Aylin Aslım @ Innpark Venue

Cumartesi gecesi üçü bir yerde bir konsere ev sahipliği yapıyor Innpark Venue. Türk rock müziğinin en güçlü kadın sanatçılarından Aylin Aslım, duru ve naif şarkıları ve insana huzur veren sesiyle Jehan Barbur ve Türk rock’ın en şahsına münhasır isimlerinden Malt aynı sahnede buluşuyor. Şimdiden iyi dinlemeler!

sleep_party_people_388

Sleep Party People @ Salon İKSV

Tavşan maskeleriyle dikkatleri çeken Danimarkalı Sleep Party People, Cumartesi gecesi Salon İKSV’de. Brian Batz’ın projesi olarak başlayan ve son olarak 2012’de “We Were Drifting On A Sad Song” albümünü yayınlayan grup, “rüyalarınızın fon müziği”ni çalacak.

23 Şubat Pazar

only-lovers-left-alive02

Only Lovers Left Alive

!f İstanbul sona ererken vizyondaki filmleri es geçmemek gerek. Vizyondan kaldırılmadan izlenmesi gereken yapımlar arasında yer alan “Only Lovers Left Alive”, Pazar günü için ideal bir seçim olur. Bağımsız sinemanın en önemli ve başarılı isimlerinden Jim Jarmusch’un son filmi Tom Hiddleston ve Tilda Swinton’ı bir araya getiriyor. İnsanlık tarihine uzun zamandır tanıklık eden ve bu yüzden çoğu şeye karşı inancını yitiren iki aşık ve depresif vampirin hikayesine davet ediyor bizi Jarmusch.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?