Tatil döneminin yavaş yavaş sonuna gelinirken etkinlikler hızını kesmiyor.

22 Ağustos Cuma

hafta sonu - kenan dogulu

Kenan Doğulu @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

90’lar Türk pop akımının ana temsilcilerinden Kenan Doğulu, yıllara meydan okuyan eski ve yeni şarkılarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. Enerjisini ve neşesini yansıttığı sahne performanslarıyla her daim büyük beğeni kazanan Kenan Doğulu, bu gece hem eğlendirecek hem eğlenecek.

hafta sonu - topless

İstanbul Rooftop Festival 2014 – İlk Gün @ Topless

Beyoğlu’nun en favori terası Topless, hafta sonu kapılarını İstanbul Rooftop Festival’a açıyor. Manzarasıyla da adından söz ettiren mekan, bu gece Paradisko, Oben Budak & Emir Kaynak, Jimpster, İlker Aksungar ve Cure-shot gibi isimlere ev sahipliği yapacak. Anlayacağınız bu gece dans etmekten  başka çareniz yok.

23 Ağustos Cumartesi

İstanbul Rooftop Festival 2014 – İkinci Gün @ Topless

Türkiye’nin en saygın DJ’lerini bir araya getiren İstanbul Rooftop Festival’ın ikinci gününde de yok yok deyim yerindeyse. Cumartesi gününün açılışını Timur Çelikyay ile yapıp Büber, Sailor, Jack In The Box, Stee Downes, Orkun Bozdemir, BeeGee ile geceye devam edilecek. Kapanış ise Procombo’dan gelecek.

hafta sonu - suma beach

GusGus, XDB, Arman Akıncı, Batu, Eren Eren @ Suma Beach

Suma Beach partileri hız kesmeden devam ediyor. Cumartesi gecesi İzlanda’nın Björk’ten sonra elektronik müzikteki en büyük çıkışı olarak nitelendirilen GusGus, DJ setiyle Suma Beach’te olacak. GusGus’un yanı sıra Berlin’in en saygın isimlerinden XDB, Arman Akıncı, Batu ve Eren Eren de setin başındaki yerlerini alacak.

24 Ağustos Pazar

hafta sonu - birsen tezer bulent ortacgil

Birsen Tezer & Bülent Ortaçgil @ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, Türk müziğinin en saygın isimlerini sahnesinde ağırlamaya Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil ile devam ediyor. Şarkılarıyla dinleyicilerinin kulaklarının paslarını silen ve duygusal anlar yaşamalarına yol açan ikili, en sevilen şarkılarıyla sahnede olacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?