Yaza göz kırptığımız günler gelip çattı ve haliyle kapalı mekanlardan açık havaya terfi ediyoruz bu hafta sonu itibariyle.

22 Mayıs Cuma

hafta sonu - sasha

Sasha @ indigo

Dans müziği denilince akla gelen ilk isim olan Sasha, bu gece indigo sahnesinde! 80’lerin sonundan bu yana dinleyici kitlesini her geçen gün arttıran ünlü DJ, İstanbullu dans müzik severlere unutulmayacak bir gece yaşatmaya geliyor. Gecenin diğer konukları ise Soul of Sunset ve Murat Uncuoğlu.

23 Mayıs Cumartesi

hafta sonu - chill out

Bridgestone Presents: Chill-Out Festival @ Life Park

2006’dan bu yana kesintisiz olarak devam eden Chill-Out Festival, bu yıl Cumartesi ve Pazar günü Life Park’ta vuku buluyor. 3 ayrı sahnede gerçekleşecek performanslarla türler arası gezintiye çıkabileceğiniz festivalin ilk günkü konukları Slowdive, Ghostpoet, Yacht, Balthazar, Infinity Ink DJ set,  Stavroz, Nuno Dos Santos, Dauwd, Elektro Guzzi, Mark E, Little Children, Kim Ki O ve Lounge 96 Crew.

hafta sonu - babylon soundgarden

Babylon Soundgarden 2015 @ Babylon Kilyos

Deniz, güneş, kum, durmaksızın müzik isteyenler için Babylon Kilyos’un ev sahipliği yapacağı Babylon Soundgarden, Cumartesi günü için ideal etkinliklerden. Anna Calvi, Maverick Sabre, Wild Beasts, Got, Nathan Fake, Gaye Su Akyol, Ayyuka, Ah! Kosmos ve Mode XL gibi yerli ve yabancı sanatçıların 4 ayrı sahnedeki performanslarıyla Cumartesi gününüz müzik dolu geçecek.

hafta sonu - anathema

Anathema @ garajistanbul

Ülkemizi en çok ziyaret eden isimleri saysak ilk üçte rahatlıkla kendilerine yer bulabilecek olan Anathema, bir kez daha İstanbul’da! Cavanagh ve Douglas kardeşlerin oluşturduğu topluluk, eski yeni en sevilen şarkılarıyla garajistanbul sahnesinde olacak.

24 Mayıs Pazar

Bridgestone Presents: Chill-Out Festival @ Life Park

Thievery Corporation, Tosca, Hollie Cook, Federico Aubele, Phanta du Prince, Session Victim, Tropics, Baba Zula, Edgar Tones & the Su’sis, Alpman and The Midnight Walkers, Voodoohop feat. Thomash, Psilosamples,  A Macaca, Peter Power, Urubu Marinka, Góticula and Keröáska ve Lounge 96 Crew’un ikinci günkü müziklerden sorumlu olduğu Chill-Out Festival haftayı mutlu bir şekilde sonlandırmanızı sağlayacak.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?