Herkese iyi bayramlar! Bayram haftasının etkinlikleri yine birbirinden eğlenceli.

hafta sonu - gezgin fest

Gezgin Fest Sanat | 23-24-25 Haziran @ Aksazlar Camping / Muğla

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Gezgin Fest Sanat, kapılarını Fethiye Aksazlar Koyu’nda müzikseverlere açmaya hazırlanıyor. Seyahat filmleri atölyesi, meditasyon, tasarım ürünleri, dokuma mandala dersleri, erbane atölyesi, ebru atölyesi, davul atölyesi gibi birbirinden farklı atölyeler, stand up gösterileri, film gösterimlerinin de yer alacağı festivalin müzik kısmında ise üç gün boyunca aralarında Burcu Tatlıses, Deniz Tuzcuoğlu – Dört x Dört, Can Gox, Necati ve Saykolar, Hüsnü Arkan, Yüksek Sadakat, Manuş Baba ve Keti gibi grup ve sanatçıları dinleme şansına erişebilirsiniz.

hafta sonu - mabel matiz

Mabel Matiz | 23 Haziran @ Dorock XL

Bayramı İstanbul’da geçirecekler için ilk seçenek Mabel Matiz’den geliyor. Bu akşam Dorock XL sahnesinde dinleyicileriyle bir araya gelecek olan Mabel Matiz, sevilen şarkılarını birbiri ardına seslendirecek. Kendine has tavrı ve sahnesiyle Mabel Matiz, bayram hazırlığı için gözden kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

hafta sonu - peyote

Islandman & Mind Shifter & Rain Lab | 24 Haziran @ Peyote Cennet Bahçesi

Peyote Cennet Bahçesi bu Cumartesi dans pistine dönüşüyor. Yerli elektronik müzik sahnesinin en sevilen isimleri Islandman, Mind Shifter ve Rain Lab arka arkaya sahnede olacak. Öncesinde Burgazada’yı keşfedip tüm gün dans etmeyi bayram planlarınıza neden dahil etmeyesiniz ki?

hafta sonu - arabesque

İstanbul Arabesque Project | 24 Haziran @ Dorock XL

Bayramda evlerini terk etmeyip İstanbul’da kalanları Cumartesi gecesi dans ettirme işi İstanbul Arabesque Project’e düşüyor. Türkiye’nin ilk ve tek arabesk grubu olan İstanbul Arabesque Project, dinleyicilerini yerinde durdurmayan konserleriyle Dorock XL sahnesinde olacaklar.

hafta sonu - electronica fest

Electronica Festival Çeşme 2017 | 25-26 Haziran @ Alaçatı Beach Resort / İzmir

Elektronik müzik severler bu hafta sonu Alaçatı Beach Resort’u kendilerine mesken ediniyor. %100 Music kapsamında gerçekleşecek olan Electronica Festival Çeşme 2017; &ME, Alex Niggemann, Anna, Guy Mantzur, La Fleur, Matador, Michael Mayer, Patrice Baumel ve Rampa’nın aralarında bulunduğu konuklarıyla Pazar günü itibariyle bol müzik, dans, deniz, güneş ve kum vadediyor.

hafta sonu - teoman

Teoman | 25 Haziran @ Jolly Joker Alaçatı / İzmir

Bayram tatili için İzmir’i tercih edenler Pazar gecenizi Teoman’la geçirmeye ne dersiniz? Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden Teoman, yıllara meydan okuyan her biri hit olmuş şarkılarıyla Jolly Joker Alaçatı sahnesinde olacak. ‘Tek Başına Dans’, ‘Serseri’, ‘Gemiler’, ‘Ruhun Sarışın’ derken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksanız bile.

hafta sonu - sattas

Sattas | 25 Haziran @ Nena Sahne Fethiye / Muğla

Reggae grubu Sattas, tüm coşkusu ve enerjisiyle Nena Sahne Fethiye’de olacak. Pazar gecesini durmamacasına dans ederek geçirmek isteyenler, eğer Fethiye taraflarındaysanız nereye gideceğiniz ve kimleri dinleyeceğiniz çok belli. Şimdiden iyi eğlenceler.

Kapak Fotoğrafı: facebook.com/electronicafestival

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?