Bu hafta sonu İstanbul çok hareketli. Şehrin hemen hemen her noktasında bir etkinlik var!

23 Mayıs Cuma

Pink Martini @ İş Sanat Kültür Merkezi

pink martini

İş Sanat’ın 2013-2014 sezonuna vedası Pink Martini ile oluyor. Dünya müzik sahnesinin en sevilen topluluklarından Pink Martini, vokalde China Forbes ile İstanbullu dinleyicileriyle bir araya geliyor. “Get Happy” albümlerinde ‘Üsküdar’a Gider İken’ şarkısını yorumlayarak Türk dinleyicilerine sürpriz yapan grup, sevilen şarkılarını bir kez daha seslendirecek.

Radyo Eksen Geceleri @ Roxy

10365760_698925206837602_2775586914973372469_n

Playlistleriyle günlük hayatımızın fon müziğini oluşturan radyo kanallarından Radyo Eksen, bu sezonki son Radyo Eksen Geceleri partisiyle Roxy’de. Tüm zamanların en iyilerinin çalınacağı bu gecede müzik tarihinde de mini bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

24 Mayıs Cumartesi

Metal Summer Festival @ Küçükçiftlik Park

yaz konserleri - metal summer festival

Havaların ısınmasıyla etkinlikler kapalı mekanlardan açıkhavaya taşınmaya başladı. Bu hafta sonunun açık hava etkinliklerinden biri de özellikle metal müzik severlerin heyecanla beklediği Metal Summer Festival. Metal müziğin en çok dinlenen isimlerinden Manowar ve Arch Enemy’nin sahne alacağı festivalin yerli konukları ise Pentagram, Kırmızı ve Fallen.

Babylon Soundgarden İstanbul @ Parkorman

yaz konserleri - babylon soundgarden

Bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan Babylon Soundgarden ile yaza merhaba diyoruz. İstanbul ayağı Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek olan Babylon Soundgarden’ın bu yılki konukları arasında elektronik pop müziğin efsane gruplarından Pet Shop Boys’un yanı sıra Sky Ferreira, Seun Kuti & Egypt ’80, FM Belfast de yer alıyor. 3 farklı sahnenin kurulacağı alanda yerli ve yabancı birçok ismi dinleme keyfini çıkartabilirsiniz.

25 Mayıs Pazar

Bridgestone presents: Chill-Out Festival İstanbul 2014 @ Life Park

yaz konserleri - chill out festival

Pazar gününü arkadaşlarınızla açıkhavada ve fonda şahane müziklerin çaldığı bir ortamda geçirmek isteyenlerin kayıtsız kalamayacağı Chill-Out Festival İstanbul, bu Pazar günü Life Park’ta. Goldfrapp, Mulatu Astatke, Brandt Brauer Frick, Kadebostan, Bob Moses ve daha birçok ismin performans sergileyeceği Chill-Out Festival İstanbul, hafta sonunu kapatmak için ideal bir seçim.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?