Yılın son ayı kapıdayken, konser mekanları hız kesmiyor…

Vega | 24 Kasım @ DasDas

11 yılın ardından “Delinin Yıldızı” albümünü yayınlayan Vega, yeni şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmaya hız kesmeden devam ediyor. Albüm çıktığından bu yana birbiri ardına konser veren grubun bu geceki durağı DasDas. Yıllara meydan okuyan şarkılarının yanı sıra albüm çıkar çıkmaz ezberlenen yeni şarkılarıyla Vega, bu gece kulakların pasını silecek.

 

Manuş Baba | 24 Kasım @ Volkswagen Arena

“Dönersen Islık Çal” albümüyle bu yılın en çok dikkat çeken isimlerinden biri olan Manuş Baba, İstanbullu dinleyicileriyle Volkswagen Arena’da bir araya geliyor. ‘Eteği Belinde’ ve ‘Dönersen Islık Çal’ şarkılarıyla en çok dinlenen şarkılar listelerinin üst sıralarında yer alan Manuş Baba’nın alameti farikasını yerinde görmek için bu geceki konserde yerinizi alın.

 

Isolate w/ Ame DJ Set | 24 Kasım @ Zorlu PSM – Ana Tiyatro

Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sahne üstünde bir partiye ne dersiniz? Bu gece Alman elektronik müzik ikilisi Kristian Beyer ve Frank Wiedemann’dan kurulu AME ile bol bol dans etmek tamamen size kalmış. Haftanın yorgunluğunu gönlünüzce dans ederek atmak ve hafta sonuna enerjik bir başlangıç yapmak için rotanız belli.

 

Ceylan Ertem | 25 Kasım @ IF Performance Hall Beşiktaş

Konserleri hız kesmeden devam eden bir diğer isim de Ceylan Ertem. Şu ara yeni video klip şarkısı ‘Esmer’ ile gündemde olan Ceylan Ertem, sevilen şarkılarıyla Cumartesi gecesi IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde olacak. Ceylan Ertem ve grup arkadaşlarıyla müziğe doyacağınız bir gece için yerinizi şimdiden ayırtın.

 

Dolu Kadehi Ters Tut | 25 Kasım @ Salon

“Dünyanın En İyi Albümü” adını verdikleri albümlerinin lansman konseriyle Dolu Kadehi Ters Tut, Cumartesi gecesi Salon sahnesinde olacak. Türk alternatif müziğinin dikkat çeken yeteneklerinden olan Dolu Kadehi Ters Tut ile tanışmak ve tanışıklığını ilerletmek isteyenleriniz için ideal bir seçim.

 

Washed Out | 26 Kasım @ Salon

ABD’li Ernest Greene’in dream pop, synth pop, chillwave projesi Washed Out; Pazar gecesi Salon sahnesinde müzikseverlerle bir araya geliyor. Yeni albümü “Get Lost”un turnesi kapsamında İstanbul’a gelen Washed Out’ın uzun süre unutulmayacak konseri için takviminizi şimdiden ayarlayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?