24 Ocak Cuma

hafta sonu - goksel

Göksel @ garajistanbul

Türk popüler müziğinin en sevilen kadın vokallerinden Göksel, şarkılarıyla garajistanbul sahnesinde. Son albümü “Bende Bi’ Aşk Var” ile 2012’nin en dikkat çeken ve en çok dinlenen albümlerinden birine imza atan Göksel, diskografisinin en güzel şarkılarını birbiri ardına seslendirecek.

hafta sonu - dust eardrums

Dusty Eardrums Presents: Mind Against @ Babylon

Alessandro ve Federico Fognini ikilisinden oluşan Mind Against, bu gece Babylon sahnesinde sizleri bekliyor olacak. Roisin Murphy, WhoMadeWho gibi isimlere remix’ler de yapan ikili, 2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor.

25 Ocak Cumartesi

hafta sonu - buyuk ev ablukada

Duman – Gripin – Büyük Ev Ablukada @ santralistanbul

Rexona Sömestr Fest’14, Türk rock’ın en popüler isimlerini bir araya getiriyor. “darmaduman” albümüyle bir kez daha gönülleri fetheden Duman, sahnelerin görebileceği en şahsına münhasır gruplardan Büyük Ev Ablukada, en sevilenlerden Gripin ve ilk albümleriyle dikkat çeken Control+Z, Cumartesi gününüzü müzikle geçirmenize yol açacak.

hafta sonu - if music

!f music Açılış Partisi @ The Hall

En sevdiğim etkinlik !f İstanbul’a sayılı günler kala açılışı !f music ile yapıyoruz. Berlin elektronik müzik dünyasının en saygın plak şirketlerinden BPitch Control’un, başarılı minimal ve techno ritimleriyle tanınan DJ’leri Camea ve Kiki, partinin konukları olarak setin başına geçecek.

26 Ocak Pazar

hafta sonu - mabel matiz

Mabel Matiz @ Bostancı Gösteri Merkezi

Mabel Matiz, 2013’teki başarısını 2014’e taşıyor. Konser maratonuna devam eden Mabel Matiz, Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde dinleiycileriyle bir araya geliyor. Göksel ve Mehmet Erdem’in de konuk sanatçı olarak yer alacağı konseri kaçırmayın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

MAGGER NEWSLETTER'A ÜYE OLUN

MAGGERLARDAN GÜNCEL YORUMLAR
x

Newsletter'a üye olmadınız mı?