Yılın son haftasının etkinlikleri yine dopdolu.

25 Aralık Cuma

hafta sonu - feridun duzagac

Feridun Düzağaç @ garajistanbul

“Başka” albümünü geçtiğimiz aylarda yayınlayan Feridun Düzağaç, bu gece garajistanbul’da dinleyicileriyle bir araya geliyor. Yeni ve geçmiş albümlerinde yer alan en sevilen şarkılarını seslendireceği konserde Feridun Düzağaç ile müzik dolu bir gece geçirmek için rotanız belli.

hafta sonu - duman

Duman @ Beyrut Performance

Türk rock müziğinin en sevilen topluluklarından Duman, haftayı Beyrut Performance’ta kapatıyor. Duman ile en güzel şarkılarını beraber söyleyip hafta sonuna merhaba demek için kaçırılmaz bir fırsat.

26 Aralık Cumartesi

hafta sonu - babylon

The Avener (DJ Set) & Synapson (DJ Set) @ Babylon Bomonti

Fransız prodüktör Tristan Casara ve iki Fransız prodüktörün projesi Synapson, Cumartesi gecesi Babylon Bomonti’de setin başında olacak. Gece boyu dans etmek isteyenlerin kaçırmaması gerekli.

hafta sonu - roxy

Adamlar @ Roxy

Birçok müzik türünü bir araya getirip kendilerine özgü bir sound yaratan Adamlar, Cumartesi gecesi Roxy’de olacak. Son dönemin en ilgi çeken isimlerinden biri olan Adamlar’ı daha önce izlemediyseniz bu konseri kaçırmayın.

27 Aralık Pazar

the lobster

The Lobster

Hafta sonunun filmi de Colin Farrell ve Rachel Weisz’ın başrollerini paylaştığı “The Lobster”.  Bekar insanların hayatlarını zindana çeviren bir hikayenin anlatıldığı “The Lobster”, ilginç ve hayli karanlık bir distopya sunuyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?