Kötü günler umarım ki arkamızda kalmıştır. Biraz tebessüm etmek için bu haftaki etkinlik önerilerimiz şu şekilde.

25 Mart Cuma

hafta sonu - feridun duzagac

Feridun Düzağaç @ Beyrut Performance

Cuma gecesi tercihiniz Türkçe rock müzikten yanaysa önerimiz Feridun Düzağaç’ın konserini kaçırmamanız yönünde. Beyrut Performance sahnesinin konuğu olan Feridun Düzağaç, en sevilen şarkılarıyla dinleyicilerinin karşısında olacak.

hafta sonu - noisia

Noisia @ Babylon Bomonti

Nik Roos, Martin van Sonderen ve Thijs de Vlieger’den kurulu Noisia, bu gece Babylon Bomonti’de olacak.  2013 yılında İngiliz hip hop grubu Foreign Beggars ile beraber çalışarak ortaya çıkardıkları “I Am Legion” albümüyle adından söz ettiren grup, sizi dubstep’ten drum’n’bass’a, jungle’dan tehcstep’e uzanan bir gecede ağırlamaya hazırlanıyor.

26 Mart Cumartesi

hafta sonu - red bull

Red Bull BC One Hip-Hop Buluşması @ Küçükçiftlik Park

Dünyanın en büyük teke tek breakdans karşılaşması Red Bull BC One’ın 3 Aralık’taki finali için geri sayımdayken  Türkiye ayağı bu hafta sonu Küçükçiftlik Park’ta  vuku buluyor. Yarışmanın yanı sıra hiphop kültürünün DJ’lik, MC’lik ve Graffiti dallarıyla ilgili workshopların, söyleşilerin ve canlı performansların da yer alacağı etkinlik bir Hip Hop buluşması formatında gerçekleşecek.

hafta sonu - gripin

Gripin @ Dorock XL

Türk rock müziğinin 7’den 70’e sevilen grubu Gripin, Cumartesi gecesi Dorock XL sahnesinde olacak. En sevilen şarkılarıyla dinleyicilerine bir kez daha müzik dolu bir gece geçirtecek. Şimdiden ajandanızda işaretlemeyi unutmayın.

27 Mart Pazar

hafta sonu - batman v superman

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Ve beklenen film vizyonda! Ben Affleck’ten ne derece bir Batman olmuş merakımızı gidermek ve de Batman ile Superman’in beyazperdedeki macerasını izlemek için Pazar günü en yakın sinema salonundaki yerinizi alın.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?