Bu haftaki etkinlikler sadece konserlerle sınırlı değil. Beklenen “The Amazing Spider-Man 2”nun gösterime girmesi de haftanın ayrı bir güzelliği.

25 Nisan Cuma

hafta sonu - dredg

Avea Escape To Music: dredg @ Küçükçiftlik Park

Geçtiğimiz yıllarda İstanbul’u ziyaret edip özellikle rock severlere muhteşem bir gece yaşatan dredg arayı fazla açmadan bir kez daha İstanbul’da ve bu sefer Küçükçiftlik Park’ta. Bir önceki dredg deneyimini şahsen yaşamış biri olarak bu konseri kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. Zira hem çok eğleneceksiniz, hem de güzel müzik garanti.

hafta sonu - spiderman

The Amazing Spider-Man 2

Örümcek Adam efsanesi devam ediyor. Kötülerin peşini bırakmadığı Peter Parker, bir yandan da büyük aşkı Gwen’i korumaya çalışıyor. İşler, serinin yeni filminde hayli karışık ve zor bir hal alıyor. İpuçları bu kadarla sınırlı. Peter Parker’ı nelerin beklendiğini detaylıca öğrenmek için sinema salonuna bekleniyorsunuz.

26 Nisan Cumartesi

hafta sonu - bogazici caz korosu

Boğaziçi Caz Korosu – Film Müzikleri Senfoni Orkestrası @ Şişli Belediyesi Kültür Merkezi

Medar-ı iftiharlarımızdan Boğaziçi Caz Korosu, Cumartesi gecesi Film Müzikleri Senfoni Orkestrası ile aynı sahnede bir araya geliyor. Yerli ve yabancı en sevilen filmlerin unutulmaz müziklerini beraber performe edecek olan Boğaziçi Caz Korosu ve Filmso, ayrı ayrı da sahnede olacak.

hafta sonu - hayko cepkin

Hayko Cepkin @ garajistanbul

Hayko Cepkin konserleri devam ediyor! Türk rock sahnesinin en şahsına münhasır ismi Hayko Cepkin, izleyip de bir daha izlenesi gelinen konserlerinden birinde daha garajistanbul sahnesinde. Cumartesi gecesinin kaçmaz konserlerinden biri.

27 Nisan Pazar

hafta sonu - iska

Iska @ Krek

Fuat Mete’nin senaryosunu yazdığı Berkun Oya’nın yönettiği “Iska”, Krek’te sahneleniyor. Ushan Çakır, Hare Sürel, Nazan Kesal, Metin Coşkun, Gülce Oral ve Bige Önal’ın rol aldığı oyun, bir yakınını askere göndermiş altı kişinin hikayesini anlatıyor.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?