Bayram haftasının etkinlikleri de yine birbirinden hareketli, eğlenceli.

25 Temmuz Cuma

hafta sonu - birsen tezer

Birsen Tezer @ Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – İzmir

 

Şarkıları ve sesiyle kalbimizde ayrı bir yer edinen Birsen Tezer, bu gece İzmir’de dinleyicileriyle bir araya geliyor. Müzik dünyamızın usta isimlerinden Erkan Oğur’un da konuk olacağı bu müzik dolu geceyi kaçırmayın.

hafta sonu - suma beach

Dusty Eardrums Sunar: Mano Le Tough, The Drifter, Patricio @ Suma Beach

Suam Beach’teki Dusty Eardrums geceleri hızını kesmeksizin devam ediyor. Bu gecenin konukları İrlandalı prodüktör, DJ Mano Le Tough ve Berlin Passion Beat partilerinin ortağı The Drifter. Gecnin diğre ismi ise Los Angeles sahnesinin hit isimlerinden Patricio.

26 Temmuz Cumartesi

hafta sonu - propaganda beach

Joyce Muniz @ Propaganda Beach Club – İzmir

Viyana çıkışlı Joyce Muniz, Cumartesi gecesi Propaganda Beach Club’ın kabinini ele geçirecek. 16 yaşından bu yana DJ’lik yapan Muniz, 2010 yılında ‘Party Over Here’ şarkısı ile büyük çıkışını gerçekleştirdi. Joyce Muniz, sayısız partinin ardından Cuamrtesi gecesi İzmir’de.

27 Temmuz Pazar

2014, WALKING ON SUNSHINE

Walking on Sunshine (İtalya Tatili)

Bu yazın komedi filmi olmaya aday “İtalya Tatili”  bu haftasonu vizyona giriyor. 80’li yılların popüler şarkıları eşliğinde günümüz İtalyası’nda geçen filmde evlilik hazırlıkları yapan Raf ve Maddie’nin geçmişte yaşanan bir yaz aşkının ortaya çıkmasıyla gelişen hikayesini izleyeceğiz.

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?