Yeni yıla girmeye sayılı günler kala bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler sizi bekliyor.

26 Aralık Cuma

hafta sonu - coffee festival

İstanbul Coffee Festival @ Galata Rum Okulu

Bugün için seçtiğim etkinlik her zamankinden farklı olarak ana teması kahve olan bir festival. Kahveseverler ve kahve kültürünü keşfetmek isteyenler için kaçırılmayacak bir etkinlik. Festival süresince  avantajlı fiyatlarıyla tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik de sizi bekliyor olacak.

hafta sonu - kloster

Santé & Sidney Charles @ Kloster

Son dönemde Avotre çatısı altında yaptığı işlerle ve beraber çalıştığı isimlerle adını sıklıkla duymaya başladığımız Santé ve iş ortaklarından Sidney Charles, bu gece Kloster’da olacak. Birçok ünlü label ile çalışan, prodüktör ve DJ sıfatlarını layıkıyla taşıyan Santé, Cuma gecesini büyük bir partiye çevirmeye hazırlanıyor.

27 Aralık Cumartesi

hafta sonu - babylon

Oldies But Goldies @ Babylon

Babylon’un olmazsa olmaz etkinliği Oldies But Goldies, yine her zamanki coşkusu ile Babylon’da olacak. Murat Abbas ve Murat Beşer, Depeche Mode’dan girip James Brown’dan çıkacak. O da yetmeyecek A-Ha, The Smiths, Wham!, Madonna, Michael Jackson, Cyndi Lauper, Donna Summer ve daha birçok efsane isim de unutulmaz şarkılarıyla gecenin misafirleri olacak.

hafta sonu - garajistanbul

Rave of Thrones @ garajistanbul

Dünyanın en popüler dizilerinden “Game of Thrones”un bir o kadar popüler karakteri Hodor’a hayat veren Kristian Nairn, İstanbul Blue Night kapsamında gerçekleşecek olan Rave of Thrones partisinin ev sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Aktörlüğün yanı sıra müzikle de ilgilenen Nairn, DJ set’in başına geçip garajistanbul’u dolduran kalabalığa güzel bir seçki sunacak.

28 Aralık Pazar

hafta sonu - rec 4

Rec 4: Kıyamet Gecesi

İspanya’dan çıkan ve dünyayı etkisi altına alan Rec serisinin son filmi “Rec 4: Kıyamet Gecesi”, bizi “Rec 2”nin birkaç saat sonrasına döndürüyor. Binadan kurtulan tek kişi olan muhabir Angela, okyanusta yer alan bir tankerde karantina altına alınır ve buradaki yetkililerle işbirliği yaparak zombilerle savaşmak zorunda kalır. Serinin bu son savaşında kazanan kim olacak?

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUM YAZIN

x

Newsletter'a üye olmadınız mı?